НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Оперативні дані щодо стану фондового ринку

НКЦПФР на виконання доручення Президента та Прем’єр-міністра України реалізує кроки, спрямовані на недопущення дестабілізації вітчизняного фондового ринку та мінімізацію негативного впливу світових ринків на українську фондову систему.


В рамках цієї роботи Комісія розробляє механізми мінімізації наслідків падіння біржових курсів та індексів для оперативного реагування на такі події, здійснює моніторинг та аналіз ринку цінних паперів, що включає в себе моніторинг стану вітчизняного та світового фондового ринку, вивчення заходів, здійснюваних регуляторами інших країн та міжнародними організаціями, розробку та впровадження механізму проведення моніторингу та аналізу випадків значних коливань цін цінних паперів на фондових біржах. Інший важливий напрям такої роботи Комісії – нормативно-правове та методологічне забезпечення запобігання негативним наслідкам нестабільної ситуації на світових фондових ринках.


Окрім того, НКЦПФР на щоденній основі готує оперативну інформаційну довідку про стан фондового ринку, українські та світові біржові індекси, найважливіші події, які можуть мати вплив на нього. З подібними документами щодо моніторингу можна ознайомитись в даному розділі сайту.


← Назад
 • Документи

 • Інформація щодо моніторингу стану ФР протягом 2015 року (173.284Kb)
 • Інформаціящодо капіталізації лістингових компаній фондового ринку України (77.824Kb)
Вхід


Зареєструватися

Найближчі події

 • 30 – 31 серпня НКЦПФР візьме участь у семінарі щодо правил міжнародного співробітництва, пов’язаного з органами нагляду
  Детальніше →
 • 8 – 11 серпня НКЦПФР візьме участь у семінарі щодо процедури застосування санкцій до підприємств ринку капіталів
  Детальніше →
 • 13 – 16 липня Дмитро Тарабакін зустрінеться з представниками державних та інвестиційних інституцій Румунії
  Детальніше →
 →