НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Оперативні дані щодо стану фондового ринку

НКЦПФР на виконання доручення Президента та Прем’єр-міністра України реалізує кроки, спрямовані на недопущення дестабілізації вітчизняного фондового ринку та мінімізацію негативного впливу світових ринків на українську фондову систему.


В рамках цієї роботи Комісія розробляє механізми мінімізації наслідків падіння біржових курсів та індексів для оперативного реагування на такі події, здійснює моніторинг та аналіз ринку цінних паперів, що включає в себе моніторинг стану вітчизняного та світового фондового ринку, вивчення заходів, здійснюваних регуляторами інших країн та міжнародними організаціями, розробку та впровадження механізму проведення моніторингу та аналізу випадків значних коливань цін цінних паперів на фондових біржах. Інший важливий напрям такої роботи Комісії – нормативно-правове та методологічне забезпечення запобігання негативним наслідкам нестабільної ситуації на світових фондових ринках.


Окрім того, НКЦПФР на щоденній основі готує оперативну інформаційну довідку про стан фондового ринку, українські та світові біржові індекси, найважливіші події, які можуть мати вплив на нього. З подібними документами щодо моніторингу можна ознайомитись в даному розділі сайту.


← Назад
 • Документи

 • Інформація щодо моніторингу стану ФР протягом 2015 року (173.284Kb)
 • Інформаціящодо капіталізації лістингових компаній фондового ринку України (77.824Kb)
Вхід


Зареєструватися

Найближчі події

 • НА ЯКІ ЗМІНИ СЛІД ОЧІКУВАТИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ НА РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ?
  Детальніше →
 • Керівництво НКЦПФР візьме участь у Щорічній конференції іноземних регуляторів з питань ринку деривативів, товарів, фінансових та ринкових посередників
  Детальніше →
 • 13 – 15 вересня НКЦПФР візьме участь у семінарі щодо дотримання корпоративного управління в підприємствах, за якими здійснюється нагляд
  Детальніше →
 →