- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

Основна інформація

Суб'єкт надання послуги:
Департамент ліцензування та регулювання в сфері спільного інвестування, недержавного пенсійного забезпечення та управління ФОН та ФФБ
Місцезнаходження:
01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8, корп. 30, каб. 1003
Режим роботи:

Понеділок – четвер з 9:00 до 18:00 п’ятниця з 9:00 до 16:45 обідня перерва з 13:00 до 13:45

Телефон:
(044) 254-5620
Веб-сайт:
http://www.nssmc.gov.ua/; https://services.nssmc.gov.ua
Плата, грн:
14 000 грн. Оплата здійснюється за кодом бюджетної класифікації 22012500
Спосіб подання (коротко):
Онлайн
Термін надання послуги:
15 робочих днів
Термін надання (коментарі):

15 робочих днів з дня надходження до НКЦПФР Звіту та відповідних додаткових документів

Спосіб подання:

Документи, необхідні для надання адміністративної послуги, подаються в електронній формі офіційним каналом зв’язку з урахуванням вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг.

Результат надання послуги:

Розпорядження НКЦПФР стосовно відповідності пайового фонду вимогам щодо мінімального обсягу активів пайового фонду або визнання випуску інвестиційних сертифікатів пайового фонду таким, що не відбувся, або повідомлення про залишення Звіту без розгляду.

Способ отримання результату:

Розпорядження НКЦПФР стосовно відповідності пайового фонду вимогам щодо мінімального обсягу активів пайового фонду, або визнання випуску інвестиційних сертифікатів пайового фонду таким, що не відбувся, або письмове повідомлення про залишення заяви без розгляду надсилається в електронній формі на електрону пошту заявника, адресу якої зазначено у відповідній заяві, поданої до НКЦПФР

Підстави для відмови:

Положенням про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів інституту спільного інвестування, затверджене рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.07.2013 №1338, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.08.2013 за №1475/24007 не передбачено.

Підстави для залишення заяви без розгляду:

2. Підстави для залишення Звіту без розгляду: 1. Звіт не відповідає формі, встановленій у додатку 3 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів інституту спільного інвестування, затверджене рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.07.2013 №1338, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.08.2013 за №1475/24007, та вимогам Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів інституту спільного інвестування, затверджене рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.07.2013 №1338, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.08.2013 за №1475/24007; 2. Звіт складено на дату, що не відповідає вимогам Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів інституту спільного інвестування, затверджене рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.07.2013 №1338, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.08.2013 за №1475/24007; 3. надана недостовірна інформація в поданих документах; 4. надана інформація щодо проведеної оцінки активів не відповідає вимогам Міжнародних стандартів фінансової звітності та обраній компанією з управління активами обліковій політиці; 5. відсутній будь-який документ, подання якого передбачено Положенням про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів інституту спільного інвестування, затверджене рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.07.2013 №1338, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.08.2013 за №1475/24007.

Акти законодавства, що регулюють порядок та умови надання послуги:
Інформаційна картка:

Перелік документів та вимоги до них

1) супроводжувальний лист;
2) звіт про досягнення мінімального обсягу активів ІСІ, складений за формою, наведеною в додатку 3 до
Положення 1338, створений в електронній формі, із застосуванням електронних підписів уповноваженої особи та головного бухгалтера (особи, на яку покладено ведення бухгалтерського обліку) компанії з управління активами, зберігача активів ІСІ (у разі укладення договору про обслуговування зберігачем активів ІСІ), що базуються на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа;
3) фінансова звітність, складена за Міжнародними стандартами фінансової звітності. Зазначена фінансова звітність пайового фонду має бути складена на дату Звіту, підписана уповноваженою особою та головним бухгалтером (особою, на яку покладено ведення бухгалтерського обліку) компанії з управління активами;
4) копія(ї) виписки (виписок) за банківським рахунком, відкритим на ім’я компанії з управління активами для пайового фонду, що підтверджує(ють) факт надходження коштів за розміщені інвестиційні сертифікати, засвідчена (засвідчені) підписом уповноваженої особи компанії з управління активами пайового фонду;
5) копія (копії) акта (актів) прийому-передачі активів, що підтверджує(ють) факт оплати цінних паперів біржового інституту спільного інвестування іншими, ніж кошти, активами (для біржового інституту спільного інвестування у разі оплати цінних паперів іншими, ніж кошти, активами);
6) платіжний документ із зазначенням найменування пайового фонду, що підтверджує внесення компанією з управління активами плати за визнання пайового фонду як такого, що відповідає / не відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів інституту спільного інвестування з відміткою банку про його прийняття.
Заявник подає до НКЦПФР вищевказані документи, з використанням засобу електронної пошти, адресу якої зазначено у відповідній заяві, поданої до НКЦПФР.
У пакеті вищевказаних документів, кожний документ має бути окремим файлом у форматі Portable Document Format / A (формат специфікації PDF 1.4 ISO 19005-1:2005) (далі – PDF/A) із застосуванням електронного підпису уповноваженої особи заявника, що базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа, на кожному окремому електронному документі.
Подання заявником до НКЦПФР документів, створених в електронній формі, здійснюється із застосуванням електронного підпису уповноваженої особи заявника, що базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа.
Подання заявником до НКЦПФР документів, створених як електронна копія паперового документа (фотокопія), здійснюється із застосуванням електронного підпису уповноваженої особи заявника, що базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами