Сайт працює в режимі дослідної експлуатації
Linkedin
Youtube
Документи
ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ
Заповніть обов'язкові поля
Невірний формат пошти
Заповніть зворотню адресу
Повідомлення відправлене
Заявник*
Вид звернення*
Адреса*
ПІБ контактної особи*
Наступний крок
Зв'язатися
з нами
Title Сторинка документу

Наказ щодо забезпечення здійснення державної регуляторної політики Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку

Змiст документу

https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2017/04/175.doc

Наказ щодо забезпечення здійснення  державної регуляторної політики Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку

З метою забезпечення здійснення державної регуляторної політики та виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням особливостей, передбачених статтею 6 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.03.2004 року № 152-р «Про підготовку та оприлюднення щорічної інформації Кабінету Міністрів України про здійснення державної регуляторної політики органами виконавчої влади»,

Н А К А З У Ю:

 

  1. Затвердити Порядок оприлюднення проектів актів законодавства, які розробляються Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку й мають ознаки регуляторних актів, та здійснення заходів щодо відстеження їх результативності (далі – Порядок), що додається.
  2. Покласти на керівників структурних підрозділів центрального апарату Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – Комісія), які є головними розробниками проектів актів законодавства, які розробляються Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку й мають ознаки регуляторних актів, (далі – головний розробник) в межах функціональних обов’язків особисту відповідальність за дотримання вимог цього Порядку.
  3. Відповідальними за погодження з Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (далі – Держпідприємництво) проектів регуляторних актів та аналізів їх регуляторного впливу визначити головних розробників.
  4. Структурним підрозділам Комісії в термін до 20 листопада кожного року надавати департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства (Лібанову М.О.) пропозиції до переліку проектів регуляторних актів, які планується розробляти та  подавати  Комісією до  Кабінету Міністрів України у наступному році за формою, що додається (Додаток № 2) та пропозиції з підготовки проектів регуляторних актів на наступний рік для узагальнення та складання Плану діяльності Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку з підготовки проектів регуляторних актів на наступний рік за формою, що додається (Додаток № 3).
  1. Департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства (Лібанову М.О.) до 10 грудня кожного року забезпечити винесення для затвердження на засіданні Комісії проектів рішень Комісії про затвердження пропозицій Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку до Плану діяльності Кабінету Міністрів України з підготовки регулятивних актів на наступний рік та про затвердження Плану діяльності Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку з підготовки проектів регуляторних актів на наступний рік та інформування Держпідприємництва про прийняті рішення.
  2. Структурним підрозділам Комісії в термін до 10 січня кожного року надавати департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства (Лібанову М.О.) інформацію про здійснення державної регуляторної політики, а саме підготовки, прийняття, відстеження та перегляду регуляторних актів Комісії протягом попереднього року відповідно до Методичних рекомендацій щодо підготовки органами виконавчої влади інформації про здійснення ними державної регуляторної політики, затверджених наказом Держпідприємництва України, та інформацію стосовно регуляторних актів Комісії, розроблених та прийнятих у попередньому році за формою, що додається (Додаток № 4).
  3. Департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства (Лібанову М.О.) до 25 січня кожного року, забезпечити винесення для затвердження на засіданні Комісії проекту рішення Комісії про затвердження Інформації про здійснення Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку державної регуляторної політики у попередньому році та інформування Держпідприємництва про прийняте рішення.
  4. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Заїці А.Л.) забезпечити оприлюднення Плану діяльності Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку з підготовки проектів регуляторних актів на наступний рік та Інформації про здійснення Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку державної регуляторної політики у попередньому році на офіційному сайті Комісії.
  5. Планування заходів з відстеження результативності регуляторних актів здійснюється відповідно до Наказу Голови Комісії від 14.05.2012 року №392 «Щодо проведення заходів з відстеження результативності та перегляду прийнятих регуляторних актів».
  6.  Контроль за виконанням цього Наказу покласти на члена Комісії О. Мозгового.

 

         Голова Комісії                                                                                                                                                                                        Д. Тевелєв

 

КОНТАКТИ
+38 (044) 254 24 30 (ПРИЙМАЛЬНЯ)
+38 (044) 254 23 77 (ПРЕС-СЛУЖБА)
+38 (044) 254 23 31, +38 (044) 280 40 95 (УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУ)
+38 (044) 280 85 95 (ЄДИНЕ ВІКНО)
ВУЛ. МОСКОВСЬКА 8, К.30, М. КИЇВ, 01010
АКТУАЛЬНО

Актуально

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку