The site is in a test mode
Linkedin
Youtube
ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ
Заповніть обов'язкові поля
Невірний формат пошти
Заповніть зворотню адресу
Повідомлення відправлене
Заявник*
Вид звернення*
Адреса*
ПІБ контактної особи*
Наступний крок
Зв'язатися
з нами
Title Сторинка документу

Про затвердження Технічного регламенту підключення та протоколу взаємодії зовнішніх програмно-технічних комплексів із програмно-технічним комплексом НКЦПФР для подання до НКЦПФР звітності, адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів

Contents

https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/ІПА.181218.235.doc

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

                                                      

Н А К А З

 

«18» грудня 2018 р.                  м. Київ                                          № 235

 

Про затвердження Технічного регламенту підключення та протоколу взаємодії зовнішніх програмно-технічних комплексів із програмно-технічним комплексом НКЦПФР для подання до НКЦПФР звітності, адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів

 

Для забезпечення подання до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – Комісія) адміністративних даних, звітності та інформації відповідно до Положення про подання адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого рішенням Комісії від 13.05.2011 №492, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.06.2011 за № 789/19527 (зі змінами)

Н А К А З У Ю:

  1. Затвердити Технічний регламент підключення та протоколу взаємодії зовнішніх програмно-технічних комплексів із програмно-технічним комплексом НКЦПФР для подання до НКЦПФР звітності, адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів (далі – Регламент) (додається).
  2. Департаменту інформаційних технологій (Фоменко Є.):

на підставі Регламенту забезпечити розробку програмного модулю одержання регламентованих даних (далі – Модуль) у складі програмно-технічного комплексу «Системи моніторингу фондового ринку в НКЦПФР» (далі – СМФР);

забезпечити впровадження Модулю у дослідну експлуатацію окремим наказом Голови Комісії.

  1. Регламент застосовується для взаємодії зовнішніх програмно-технічних комплексів із програмно-технічним комплексом НКЦПФР для подання до НКЦПФР звітності, адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів не раніше дати впровадження Модуля у дослідну експлуатацію та інформаційного повідомлення про це на офіційному веб-сайті НКЦПФР.
  2. Департаменту інформаційних технологій (Фоменко Є.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Комісії.
  3. Департаменту міжнародної співпраці та комунікацій (Юшкевич О.) забезпечити опублікування цього наказу в офіційному друкованому виданні Комісії.
  4. Цей наказ є окремим документом нормативно-технічного характеру.
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Голова Комісії                                                             Т. Хромаєв

 

 

CONTACTS
+38 (044) 254 24 30 (RECEPTION)
+38 (044) 254 23 77 (PRESS SERVICE)
+38 (044) 254 23 31, +38 (044) 280 40 95 (DOCUMENT CONTROL DIVISION)
8, MOSCOVSKA STREET, KYIV, 01010
TWITS

Актуально

National Securities and Stock Market Commission