Про затвердження Технічного регламенту підключення та протоколу взаємодії зовнішніх програмно-технічних комплексів із програмно-технічним комплексом НКЦПФР для подання до НКЦПФР звітності, адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів

Змiст документу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

                                                      

Н А К А З

 

«18» грудня 2018 р.                  м. Київ                                          № 235

 

Про затвердження Технічного регламенту підключення та протоколу взаємодії зовнішніх програмно-технічних комплексів із програмно-технічним комплексом НКЦПФР для подання до НКЦПФР звітності, адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів

 

Для забезпечення подання до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – Комісія) адміністративних даних, звітності та інформації відповідно до Положення про подання адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого рішенням Комісії від 13.05.2011 №492, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.06.2011 за № 789/19527 (зі змінами)

Н А К А З У Ю:

  1. Затвердити Технічний регламент підключення та протоколу взаємодії зовнішніх програмно-технічних комплексів із програмно-технічним комплексом НКЦПФР для подання до НКЦПФР звітності, адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів (далі – Регламент) (додається).
  2. Департаменту інформаційних технологій (Фоменко Є.):

на підставі Регламенту забезпечити розробку програмного модулю одержання регламентованих даних (далі – Модуль) у складі програмно-технічного комплексу «Системи моніторингу фондового ринку в НКЦПФР» (далі – СМФР);

забезпечити впровадження Модулю у дослідну експлуатацію окремим наказом Голови Комісії.

  1. Регламент застосовується для взаємодії зовнішніх програмно-технічних комплексів із програмно-технічним комплексом НКЦПФР для подання до НКЦПФР звітності, адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів не раніше дати впровадження Модуля у дослідну експлуатацію та інформаційного повідомлення про це на офіційному веб-сайті НКЦПФР.
  2. Департаменту інформаційних технологій (Фоменко Є.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Комісії.
  3. Департаменту міжнародної співпраці та комунікацій (Юшкевич О.) забезпечити опублікування цього наказу в офіційному друкованому виданні Комісії.
  4. Цей наказ є окремим документом нормативно-технічного характеру.
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Голова Комісії                                                             Т. Хромаєв

 

 

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами