Про проведення оцінки корупційних ризиків в Національній комісії з
цінних паперів та фондового ринку

Загальна інформація про документ

№:
33
Дата затвердження:
13.02.2019
Тема:
Запобігання корупції
Категорія:
Наказ
Статус:
Прийнято
Видавець:
НКЦПФР

Змiст документу

Національна КОМІСІЯ З ЦІННИХ

ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

« 13 » лютого 2019 р. м. Київ № 33

 

Про проведення оцінки корупційних ризиків в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку

Відповідно до частини другої статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», пункту 3 розділу 1 та пункту 2 розділу ІІ Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, з метою залучення до проведення оцінки корупційних ризиків представників громадськості та експертів, з метою підготовки антикорупційної програми Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку,

НАКАЗУЮ:

  1. Розпочати проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
  2. Керівникам самостійних структурних підрозділів до 19 лютого 2019 року надати до відділу запобігання корупції та проведення спеціальної перевірки департаменту роботи з персоналом та запобігання корупції пропозиції до робочого плану з оцінки корупційних ризиків в діяльності Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку у 2019 році (проект робочого плану з оцінки корупційних ризиків додається).
  3. Департаменту роботи з персоналом та запобігання корупції розмістити цей наказ на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова Комісії Т. Хромаєв

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами