Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку»

Загальна інформація про документ

№:
891
Дата затвердження:
14.12.2017
Тема:
Розкриття інформації
Категорія:
Рішення
Статус:
Прийнято
Видавець:
НКЦПФР
Засідання:
14.12.2017

Змiст документу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ

ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

 

Р І Ш Е Н Н Я

14.12.2017                                  м. Київ                                        № 891

 

Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку»

 

Відповідно до статті 6 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні»

 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Схвалити проект рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку» (далі – проект рішення), що додається.
  2. Управлінню міжнародної співпраці та комунікацій (О. Юшкевич) забезпечити опублікування повідомлення про оприлюднення проекту рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
  3. Департаменту систематизації та аналізу фінансової звітності учасників ринку капіталу, та пруденційного нагляду (К. Рафальська) забезпечити оприлюднення проекту рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
  4. Департаменту систематизації та аналізу фінансової звітності учасників ринку капіталу, та пруденційного нагляду (К. Рафальська) забезпечити подання проекту рішення на погодження до заінтересованих органів.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Д. Тарабакіна.

 

Голова Комісії                                                                    Т. Хромаєв

Протокол засідання Комісії від 14.12.2017 № 74

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами