The site is in a test mode
Linkedin
Youtube
ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ
Заповніть обов'язкові поля
Невірний формат пошти
Заповніть зворотню адресу
Повідомлення відправлене
Заявник*
Вид звернення*
Адреса*
ПІБ контактної особи*
Наступний крок
Зв'язатися
з нами
Title Сторинка документу

Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

General information:

№:
761
Approval date:
06.11.2018
Subject:
Training and certification of specialists
Category:
Decision
Status:
Taken
Issuer:
NSSMC
Draft regulatory act:

Contents

https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2018/11/Про-визнання-такими-що-втратили-чинність-деяких-рішень-Національної-комісії-з-цінних-паперів-та-фондового-ринку-1.docx

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ

ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Р І Ш Е Н Н Я

06.11.2018                                м. Київ                                   № 761

 

                Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Відповідно до пункту 17 частини другої статті 7 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», з метою приведення актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку у відповідність до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»,

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

В И Р І Ш И Л А:

  1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 03 вересня 2013 року № 1748 «Про погодження Програми підготовки аудиторів для внесення суб’єктів аудиторської діяльності до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів з теми «Фондовий ринок та сучасний аудит фінансової звітності професійних учасників фондового ринку».
  2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 10 грудня 2013 року № 2832 «Щодо погодження складу екзаменаційної комісії для перевірки знань (атестації) аудиторів на ринку цінних паперів» (зі змінами).
  3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 05 листопада 2013 року № 2514 «Про визначення Методичного центру з питань бухгалтерського обліку та аудиту на фондовому ринку».
  4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 29 листопада 2016 року № 1158 «Про погодження складу екзаменаційної комісії для перевірки знань (атестації) аудиторів на ринку цінних паперів».
  5. Департаменту інформаційних технологій (Є. Фоменко) забезпечити оприлюднення цього рішення на старій версії офіційного сайту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (https: //www.ssmsc.gov.ua).
  6. Відділу підготовки фахівців ринків капіталу (Я. Базіченко) забезпечити оприлюднення цього рішення на оновленій версії офіційного сайту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (https: //www.nssmc.gov.ua).
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Т. Хромаєва.

 

Голова Комісії                                                             Т. Хромаєв

CONTACTS
+38 (044) 280 85 95 (SINGLE WINDOW)
+38 (044) 254 23 31, +38 (044) 280 40 95 (DOCUMENT CONTROL DIVISION)
+38 (044) 254 23 77 (PRESS SERVICE)
8, MOSCOVSKA STREET, KYIV, 01010
TWITS

Актуально

National Securities and Stock Market Commission