Про включення ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНIЯ «СТАР-ПОЛIС» до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності

Загальна інформація про документ

№:
539
Дата затвердження:
31.07.2018
Тема:
Контрольно-правова діяльність
Категорія:
Рішення
Статус:
Прийнято
Видавець:
НКЦПФР
Дата вступу в силу:
31.07.2018
Засідання:
31.07.2018

Змiст документу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ

ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

 

РІШЕННЯ

                                              31.07.2018                                 м. Київ                            № 539

 

Про включення ПрАТ

“СТРАХОВА КОМПАНIЯ”

СТАР-ПОЛIС” до списку

емітентів, що мають ознаки

фіктивності

Відповідно до пункту 3711 частини другої статті 7 Закону України “Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні”, пункту 7 Положення про встановлення ознак фіктивності емітентів цінних паперів та включення таких емітентів до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності, затверджене рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – Комісія) від 30.05.2017 № 393, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 13.10.2017 за № 1260/31128,

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

В И Р І Ш И Л А: 

  1. Включити ПрАТ “СТРАХОВА КОМПАНIЯ” СТАР-ПОЛIС” (ідентифікаційний код 35810956) до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності (далі – Список).
  2. Департаменту нагляду за станом корпоративного управління та корпоративними фінансами протягом одного робочого дня з дати прийняття цього рішення забезпечити відправлення у встановленому порядку копії цього рішення ПрАТ “СТРАХОВА КОМПАНIЯ” СТАР-ПОЛIС” (ідентифікаційний код 35810956), фондовим біржам та ПАТ «Національний депозитарій України» (ідентифікаційний код 30370711).
  3. Департаменту нагляду за станом корпоративного управління та корпоративними фінансами протягом одного робочого дня з дати прийняття цього рішення забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Комісії.
  4. Департаменту нагляду за станом корпоративного управління та корпоративними фінансами забезпечити внесення відповідної інформації до Списку, який оприлюднюється на офіційному веб-сайті Комісії, на четвертий робочий день з дати прийняття цього рішення.
  5. Департаменту міжнародної співпраці та комунікацій протягом 5 робочих днів з дати прийняття цього рішення забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Комісії.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Члена Комісії І. Назарчука.
  7. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

 

Голова Комісії                                                                                                                                             Т. Хромаєв 

 

Протокол засідання Комісії

від «31» липня 2018року № 45

 

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами