Про внесення змін до Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України

Загальна інформація про документ

№:
871
Дата затвердження:
07.12.2017
Тема:
Регуляторна діяльність
Категорія:
Рішення
Статус:
Прийнято
Видавець:
НКЦПФР
Засідання:
07.12.2017

Змiст документу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

07.12.2017  № 871

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
09 січня 2018 р.
за № 21/31473

 

Про внесення змін до Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України

Відповідно до пунктів 1, 6 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», частини першої статті 37 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок», з метою удосконалення вимог щодо допуску до обігу на території України цінних паперів іноземних емітентів Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 22 листопада 2012 року № 1692, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 грудня 2012 року за № 2178/22490 (зі змінами), виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів   забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

5. Управлінню міжнародної співпраці та комунікацій забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Панченка.

Голова Комісії                                      Т. Хромаєв

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами