Про затвердження Змін до Правил (умов) здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами: брокерської діяльності, дилерської діяльності, андеррайтингу, управління цінними паперами

Загальна інформація про документ

№:
895
Дата затвердження:
28.05.2013
Тема:
Торгівля цінними паперами
Категорія:
Рішення
Видавець:
НКЦПФР
Номер мін'юсту:
981/23513
Дата реєстрації:
17.06.2013

Змiст документу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.05. 2013                   № 895                           м. Київ                     

Про затвердження Змін до Правил (умов) здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами: брокерської діяльності, дилерської діяльності, андеррайтингу, управління цінними паперами

Відповідно до абзацу другого статті 3, пунктів 1 та 5 частини першої, пунктів 8 та 27 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», статей 17, 33 та 34 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

Національна  комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Зміни до Правил (умов) здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами: брокерської діяльності, дилерської діяльності, андеррайтингу, управління цінними паперами, затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 12 грудня 2006 року № 1449, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 23 січня 2007 року за № 52/13319 (у редакції рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 15 листопада 2011 року № 1638) (далі – Зміни), що додаються.

 

  1. Департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж (Устенко І.І.) забезпечити:

       

подання цього рішення на здійснення експертизи на відповідність Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод до Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Міністерства юстиції України;

 

подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

  1. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Заїка А.Л.) забезпечити публікацію цього рішення відповідно до законодавства.

 

  1. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування, крім абзаців дев’ятого та десятого пункту 6 Змін, які набирають чинності разом з набранням чинності Законом України «Про інститути спільного інвестування».

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тарасенка О.О.

                               

Голова Комісії                           Д.Тевелєв

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами