Сайт працює в режимі дослідної експлуатації

43-я щорічна конференція Міжнародної організації комісії з цінних паперів (IOSCO)

ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ
Заповніть обов'язкові поля
Невірний формат пошти
Заповніть зворотню адресу
Повідомлення відправлене
Заявник*
Вид звернення*
Адреса*
ПІБ контактної особи*
Наступний крок
Зв'язатися
з нами
Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

43-я щорічна конференція Міжнародної організації комісії з цінних паперів (IOSCO)

07.05.2018 : 08:00 - 11.05.2018 : 17:00

Голова НКЦПФР Тимур Хромаєв візьме участь у 43-ій щорічній конференції Міжнародної організації комісії з цінних паперів (IOSCO, The International Organization of Securities Commissions), яка відбудеться 7-11 травня 2018 року у м. Будапешт (Угорщина).

Тематика цьогорічної конференції IOSCO «Посилення глобальних мостів між регуляторами ринків цінних паперів». На конференції традиційно обговорюватимуть питання потенціалу розвитку ринків, мінімізації ризиків і зловживань з цінними паперами, підвищення рівня прозорості та захисту прав інвесторів, тощо.

7 травня пан Хромаєв візьме участь у роботі профільних комітетів IOSCO – Регіональному європейському комітеті (ERC) та Комітеті зростаючих ринків та ринків, що розвиваються (GEM).

8 та 9 травня очільник НКЦПФР відвідає регуляторні семінари, які проводяться для представників комісій з цінних паперів, з питань штучного інтелекту та засобів машинного навчання, регулювання криптовалют та ICO, потенціалу ETF як класу активів і ролі інновацій, а також відвідає церемонію підписання новими учасниками «Багатостороннього меморандуму про взаєморозуміння щодо консультування та співробітництва і обміну інформацією» (IOSCO MMoU).

Заплановані робочі зустрічі Голови НКЦПФР з керівництвом IOSCO та Європейської організації з нагляду за ринками цінних паперів (ESMA, The European Securities and Markets Authority).

Більше інформації про захід на сайті: http://www.iosco2018budapest.hu

Деталі

Початок:
07.05.2018 : 08:00
Закінчення:
11.05.2018 : 17:00
Подія Category:
Подія Tags:
Сайт:
http://www.iosco2018budapest.hu

Організатор

IOSCO
Сайт:
https://www.iosco.org

Місце проведення

Budapest Congress Center
Будапешт, Hungary + Google Map