Сайт працює в режимі дослідної експлуатації

Lithuanian proposal for a European Plan for Ukraine

ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ
Заповніть обов'язкові поля
Невірний формат пошти
Заповніть зворотню адресу
Повідомлення відправлене
Заявник*
Вид звернення*
Адреса*
ПІБ контактної особи*
Наступний крок
Зв'язатися
з нами
Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Lithuanian proposal for a European Plan for Ukraine

11.10.2017

В рамках розбудови співпраці між країнами Євросоюзу та Україною ініціативна група CEPS, до якої приєднались два колишніх прем’єр-міністра Литви, парламентарі Andrius Kubilius  (1999-2000, 2008-2012) та Gediminas Kirkilas (2006-2008), розробила ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПЛАН ДЛЯ УКРАЇНИ.

Основні завдання 10-річного плану – розбудова сприятливого інвестиційного середовища та підтримка економічного зростання України, проведення реформ, створення інституційного потенціалу.

Одним з інструментів розбудови сприятливого інвестиційного середовища є запропонований комісією проект створення – UKRAINE RECOVERY FUND, який належним чином управлятиме державними активами, дасть ринку нові надійні фінансові інструменти і підвищить ефективність і прозорість самих компаній.

Якщо реалізація «Плану Юнкера» для ЄС дозволить залучити інвестиції на 236 мільярдів Євро, то «Європейський план для України» – це 50 мільярдів Євро до 2027 року.

За оцінками експертів, збільшення обсягу інвестицій в Україну до 5 мільярдів Євро щорічно може призвести до 6-8% річного економічного зростання протягом наступних 5-10 років.

План буде презентовано 11 жовтня 2017 року у Брюсселі у конференц залі CEPS (Place du Congrès 1 – 1000 Brussels).

Керівництво НКЦПФР наразі активно співпрацює з ініціативною групою.

Місце проведення

Place du Congrès 1 – 1000 Brussels)
Брюссель,