Сайт працює в режимі дослідної експлуатації

V-ий Міжнародний Форум Корпоративних Секретарів

ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ
Заповніть обов'язкові поля
Невірний формат пошти
Заповніть зворотню адресу
Повідомлення відправлене
Заявник*
Вид звернення*
Адреса*
ПІБ контактної особи*
Наступний крок
Зв'язатися
з нами
Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

V-ий Міжнародний Форум Корпоративних Секретарів

15.06.2018

15 червня 2018 року відбудеться ювілейний V Міжнародний Форум Корпоративних Секретарів – найбільший в Україні бізнес-форум з питань корпоративного управління.

Організатори Форуму – Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) і Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

На форумі зустрінуться управлінці українського та міжнародного бізнесу для обміну досвідом та обговорення актуальних практик корпоративних секретарів.

У фокусі Форуму:

  • Зміни українського законодавства. Будь-які зміни в законодавстві призводять до нових викликів. Тому до участі запрошено представників МЕРТ, ВРУ, ВСУ, НКЦПФР, НБУ, які безпосередньо впливають на зміни в системі корпоративного управління в Україні.
  • Імплементація світового та європейського досвіду корпоративного управління в культуру українського бізнесу. Іноземні експерти ділитимуться своїм досвідом корпоративного управління та успішними бізнес-кейсами, які можна застосувати і для українського ринку.
  • Успішні кейси українських компаній. Про застосування останніх змін українського законодавства і впровадження найкращих практик корпоративного управління розповідатимуть корпоративні секретарі України.
  • Нагородження переможця і лауреатів конкурсу «Корпоративний секретар року». Відзнака, яка вручається переможцям за особисті професійні досягнення у сфері корпоративного управління.

Член Комісії Максим Лібанов візьме участь у роботі Форуму, зокрема виступить в рамках панельної дискусії “Корпоративне законодавство України – сучасні тенденції, виклики, плани”.

Програма основної частини Форуму доступна на сайті ПАКУ.

Окремим заходом перед стартом Форуму буде відкрита зустріч з керівництвом Британського інституту корпоративного управління (ICSA: The Governance Institute), кваліфікації якого українські спеціалісти вже можуть отримувати, не виїжджаючи з України. Тема зустрічі: «Міжнародні кваліфікації з корпоративного управління: можливості для українських спеціалістів».

Для отримання додаткової інформації про Форум, будь-ласка, звертайтеся до організаторів, зокрема Ірини Біляченко або Майї Шокало: тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: info@cgpa.com.ua.

Організатори

Професійна асоціація корпоративного управління
Міжнародна фінансова корпорація