- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

Опис вакансії

Посада:
Заступник начальника відділу
Департамент:
Департамент проведення інспекцій професійної діяльності
Строкова/Безстрокова:
Безстрокова
Умови оплати праці:

• посадовий оклад – 8990 грн.;
• надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу»;
• надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

Посадові обов’язки:

Бере участь у розробці проектів нормативно-правових актів, окремих положень комплексних державних програм з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
Готує проекти рішень за напрямами діяльності департаменту у межах наданих відділу повноважень.
Регулює роботу відділу щодо його ефективної взаємодії з іншими підрозділами, суміжними сферами, науковими організаціями, провідними експертами з питань забезпечення контролю за професійною діяльністю на фондовому ринку.
Аналізує стан і тенденції розвитку з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, вносить пропозиції щодо усунення негативних та закріплення позитивних тенденцій.
Узагальнює матеріали інших відділів департаменту для вироблення єдиного документу чи проекту рішення від департаменту.
Організовує, регулює та контролює своєчасний та якісний розгляд працівниками відділу звернень від органів виконавчої влади, громадських об’єднань, підприємств, установ та організацій, учасників ринку цінних паперів, громадян, запитів про надання публічної інформації в межах компетенції, а також забезпечує підготовку за ними проектів відповідних рішень та відповідей.
Вживає необхідних заходів щодо вдосконалення організації роботи відділу.
Здійснює контроль за веденням діловодства у відділі щодо документів, які є на виконанні у працівників відділу. Організовує роботу з документами у відповідності з чинним законодавством.
Здійснює контроль за дотримання працівниками відділу законодавства України з питань державної служби та боротьби з корупцією, правил внутрішнього службового розпорядку.
Приймає участь у нарадах керівництва при обговоренні на них питань, що стосуються компетенції відділу.
За дорученням представляє інтереси Комісії у відносинах з органами виконавчої влади, в тому числі правоохоронними органами.
Бере участь у підготовці документів та розгляді справ про правопорушення, справ про правопорушення на ринку цінних паперів, складанні протоколів про адміністративні правопорушення, та візує документи, винесені за результатами розгляду справ.
У межах компетенції відділу дає працівникам відділу доручення, обов’язкові для виконання.
У межах компетенції відділу надає пропозиції директору департаменту щодо організації перевірок (інспекцій) суб’єктів первинного фінансового моніторингу.
Бере участь у порядку, визначеному законодавством у перевірках (інспекціях) суб’єктів первинного фінансового моніторингу.
Має доступ за письмовими запитами до документів та інших матеріалів, що знаходяться в розпорядженні структурних підрозділів Комісії, під час проведення перевірок (інспекцій) та розгляду звернень, пов’язаних з питаннями запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
Вимагає в установленому порядку під час проведення перевірок (інспекцій) від посадових осіб надання пояснень, необхідної інформації та документів.
Готує проекти запитів на одержання в установленому законодавством порядку від органів виконавчої влади, державних реєстраторів, правоохоронних органів, юридичних осіб інформації, документів і матеріалів, необхідних для виконання покладених на відділ завдань.
Готує пропозиції щодо ініціювання перед Національним банком України та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, питання про застосування заходів впливу до фінансової установи, яка є учасником фінансової групи.
Здійснює контроль за достовірністю інформації, що надається особами, які здійснюють професійну діяльність на ринку цінних паперів, емітентами цінних паперів та її відповідністю встановленим стандартам в межах компетенції відділу.
Вносить пропозиції щодо застосування до осіб, винних у порушенні вимог законодавства про цінні папери та у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення адміністративні стягнення, а також штрафні та інші санкції аж до анулювання ліцензій на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів у разі виявлення правопорушень.
Вносить пропозиції щодо застосування до учасників фондового ринку в разі порушення законодавства про цінні папери, у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, нормативних актів Комісії попередження, зупинення на строк до одного року розміщення (продажу) та обігу цінних паперів того чи іншого емітента, дії виданих Комісією ліцензій, анулювання дії таких ліцензій.
Вносить пропозиції директору департаменту щодо зупинення торгівлі на фондовій біржі у разі порушення нею законодавства про цінні папери, статуту та правил фондової біржі до усунення таких порушень.
Надає пропозиції щодо порушення питання про звільнення з посад керівників фондових бірж та інших установ інфраструктури фондового ринку у випадку недодержання ними чинного законодавства України.
Надає пропозиції для прийняття рішення Комісією про зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів певного емітента або певного власника на строк до усунення порушень, що стали підставою для прийняття такого рішення.
Готує, в межах компетенції відділу, для направлення до суду проекти запитів щодо надання інформації про знаходження у них на розгляді справ щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення у зв’язку з розглядом Комісією питань діяльності відповідних професійних учасників ринку цінних паперів.
Ініціює створення та бере участь, в межах компетенції відділу, в засіданнях (роботі) робочих груп, консультативних, дорадчих та інших допоміжних органах Комісії.
Готує для надання інформації органам державної влади лише на запити повноважних осіб органів державної влади, які оформлені на бланку цього органу.
Надає пропозиції та готує проекти документів щодо надання та одержання інформації з питань функціонування фондового ринку і професійних учасників ринку цінних паперів, яка не становить державної таємниці та не призводить до розголошення професійної таємниці, з метою запобігання і боротьби з правопорушеннями на ринку цінних паперів у рамках міжнародного співробітництва на умовах взаємності.
Готує пропозиції про розробку нормативних актів Комісії з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
В межах компетенції підписує та візує документи.
Визначає ступінь відповідальності працівників відділу, розподіляє обов’язки між працівниками відділу, очолює та контролює їх роботу.
Забезпечує виконання покладених на відділ завдань щодо здійснення контролю за діяльністю суб’єктів первинного фінансового моніторингу.
Подає пропозиції керівництву департаменту про призначення на посади, звільнення з посад та переміщення працівників відділу, своєчасне заміщення вакансій, заохочення та накладення стягнень.
Подає, в разі виявлення ознак правопорушень, пропозиції щодо передачі документів, що їх підтверджують, структурному підрозділу Комісії, який здійснює функції правозастосування.
Забезпечує проведення перевірки наявності професійної підготовки відповідальних працівників та організації професійної підготовки інших працівників суб’єктів первинного фінансового моніторингу, залучених до проведення фінансового моніторингу, у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
Забезпечує надання методологічної, методичної та іншої допомоги суб’єктам первинного фінансового моніторингу у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (в тому числі забезпечує надання роз’яснень з питань застосування законодавства у цій сфері).
Вносить пропозиції щодо надання вимог суб’єктам первинного фінансового моніторингу про виконання вимог законодавства, що регулює відносини у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а в разі виявлення порушень вимог законодавства готує пропозиції щодо вжиття заходів, передбачених законом.
Готує пропозиції щодо застосування до суб’єктів первинного фінансового моніторингу у разі невиконання (неналежного виконання) вимог Закону України «Про запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансових санкцій, обмеження, тимчасового припинення дії чи анулювання ліцензії.
Забезпечує здійснення нагляду у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення за діяльністю відповідних суб’єктів первинного фінансового моніторингу, зокрема шляхом проведення планових та позапланових перевірок (інспекцій), у тому числі безвиїзних, у порядку, встановленому Комісією.
Забезпечує погодження із спеціально уповноваженим органом проектів будь-яких нормативно-правових актів з питань, пов’язаних з виконанням Закону України «Про запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
Проводить з працівниками відділу виробничі наради.

Відомості про конкурс та вимоги до кандидатів

Од.:
1
Початок подачі документів:
11.10.2019
Початок конкурсу:
30.10.2019 14:00
Місце проведення конкурсу:
НКЦПФР вул Московська 8 Київ 01010
Документи до конкурсу:

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання:

1) заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 844);
2) резюме за формою згідно з додатком 2¹ до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 844), в якому обов’язково зазначається така інформація:
– прізвище, ім’я, по батькові кандидата;
– реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
– підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;
– підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;
– відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;
3) заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надається згода на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
На електронні документи, що подаються для участі у конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Інформація для участі у конкурсі, що подається особисто або надсилається поштою, приймається до 22 жовтня 2019 року 18 год. 00 хв. за адресою НКЦПФР: вул. Московська, 8, корп. 30, м. Київ, 01010

Додаткові (необов’язкові) документи:
заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 844)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:
Тимощук Юлія Вікторівна, (044) 254-24-94, [email protected],
Стеценко Інна Вікторівна, (044) 254-24-33, [email protected].

Вимоги до освіти:

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра в одній з галузей знань “Право”; “Управління та адміністрування” за спеціальністю “Фінанси, банківська справа та страхування”; “Соціальні та поведінкові науки” за спеціальністю ” Економіка”.

Досвід роботи:

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Знання мов:

Вільне володіння державною мовою.

Знання законодавства:

Знання законодавства:
• Конституція України;
• Закон України “Про державну службу”;
• Закон України “Про запобігання корупції”.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ):
• Закон України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні»;
• Закон України «Про цінні папери та фондовий ринок»;
• Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»;
• Положення про здійснення фінансового моніторингу професійними учасниками ринку цінних паперів, затвердженого рішенням Комісії № 309 від 17.03.2016 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 квітня 2016 року за № 551/28681;
• Порядок контролю за дотриманням професійними учасниками фондового ринку (ринку цінних паперів) вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, затвердженого рішенням Комісії 17 липня 2015 року № 1038 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 серпня 2015 року за № 955/27400;
• Рекомендації з управління ризиками клієнтів суб’єктів первинного фінансового моніторингу – професійних учасників фондового ринку (ринку цінних паперів) небанківських фінансових установ, затверджені рішенням Комісії 12 січня 2015 року № 13;
• Критерії, за якими оцінюється ризик суб’єкта первинного фінансового моніторингу – професійного учасника фондового ринку (ринку цінних паперів) бути використаним для відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення, затверджених рішенням Комісії 31 травня 2016 року № 617 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 16 червня 2016 року за № 871/29001;
• Критерії ризику легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення, затверджених наказом Міністерства Фінансів України 08 липня 2016 № 584 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 27 липня 2016 року за № 1047/29177.

Професійні знання:

Інші знання, необхідні для виконання посадових обов’язків:
• знання необхідні для підготовки відповідей на листи фізичних та юридичних осіб, органів державної влади та правоохоронних органів;
• знання щодо функціонування ринку цінних паперів в Україні;
• знання стилістики написання офіційних документів;
• знання професійної етики державних службовців.

Знання IT:

Уміння працювати з комп’ютером (рівень користувача, зазначити необхідні спеціалізовані програми, з якими повинна вміти працювати особа):
• впевнений користувач ПК (MS Office, Word, Exсel, Power Point, Internet, Liga);
• вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку.

Особистісні якості:

Необхідні особистісні якості:
• системність і самостійність в роботі;
• відповідальність;
• уважність до деталей;
• наполегливість;
• вміння працювати в команді та ефективно взаємодіяти з іншими людьми;
• вміння працювати в стресових ситуаціях.

Інші вимоги:

Необхідні ділові якості:
• аналітичні здібності;
• вміння працювати з інформацією та документацією;
• здатність працювати в декількох проектах одночасно;
• вміння вирішувати комплексні завдання.

Статус конкурсу:
Конкурс закінчено
Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами