- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

05.12.2019

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Національний банк України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Міністерство фінансів України (далі – регулятори) запрошують учасників фінансових ринків, експертів та міжнародних партнерів нашої держави доєднатися до обговорення проєкту Стратегії розвитку фінансового сектору України до 2025 року (далі — проєкт Стратегії-2025).

Опублікований проєкт документу містить не тільки основні напрями, за якими рухатиметься фінансовий сектор упродовж наступних п’яти років і які вже обговорювалися з ринком, але також стратегічні цілі, чіткі індикатори їх досягнення і дорожню карту реалізації Стратегії-2025 з конкретними завданнями і строками їх виконання, а також переліком міжнародних зобов’язань України у сфері фінансових послуг.

Публічне обговорення проєкту Стратегії-2025 триватиме включно до 16 грудня 2019 року. Фінансові регулятори прийматимуть письмові зауваження і пропозиції від учасників ринку електронною поштою. Письмові зауваження і пропозиції від учасників ринку приймаються на електрону пошту НКЦПФР [email protected].

Упродовж наступних тижнів відбудеться декілька круглих столів з представниками банківського та небанківського фінансового сектору, на яких також будуть обговорюватися зауваження і пропозиції до проєкту.

Фінальний текст Стратегії-2025 з урахуванням пропозицій від учасників та погоджених позицій усіх регуляторів року буде презентовано у січні наступного року.

Завантажити Стратегія розвитку фінансового сектору України до 2025 року_05.12.2019

Довідково

У травні 2019 року регулятори фінансового ринку підписали Меморандум з метою спільної розробки п’ятирічної стратегії розвитку фінансового сектору. Для досягнення цієї мети була створена міжвідомча робоча група. Керівниками регуляторів узгоджено створення керівного комітету реформи, який контролюватиме виконання відповідними відомствами проєкт, передбачених Стратегією. Крім того, фінансові регулятори домовилися проводити спільні публічні заходи для проведення роз’яснювальної роботи та інформування громадськості про перебіг реформи.

 

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами