- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

04.05.2022

Сьогодні, 4 травня 2022 року, НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) та KNF (Управління з фінансового нагляду Польщі) підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці та обміну інформацією у сфері нагляду за ринком капіталу.

«Сьогодні, коли в нашій країні тримає війна, наші міжнародні партнери продовжують підтримувати Україну та її економічне становище. Угода з польським фінансовим регулятором дозволить нам ефективно аналізувати інформацію, збільшити захист інвесторів та прозорість вітчизняного ринку капіталу», – зауважив Голова НКЦПФР Руслан Магомедов.

В Меморандумі Комісія та фінансовий регулятор Польщі домовились розробити план покращення процесу обміну інформацією в обсязі, дозволеному національним законодавством сторін. Таке співробітництво сприятиме більшому захисту інвесторів на ринках капіталу України та Польщі, більшій прозорості та надійності операцій.

НКЦПФР завжди відкрита та готова до плідної та результативної роботи з світовою спільнотою у напрямку розвитку ринків капіталу та покращення інвестиційної привабливості України.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами