02.07.2020

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підтримує започаткування онлайн навчання «Основи фінансів та інвестицій», що допоможе слухачам поліпшити свої знання про інвестиції та правильно приймати рішення щодо збереження та примноження заощаджень.

Проєкт «Основи фінансів та інвестицій» створений Асоціацією інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine, яка є частиною глобальної мережі спільнот CFA Institute. Курс є повністю безоплатним, має 16 різних модулів та буде доступним онлайн з 7 липня 2020 року. Фінансову підтримку для його створення було надано в рамках гранта від Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Цей навчальний курс розкриває, що таке інвестиційний ринок і хто його учасники, а також пояснює природу різних інвестиційних інструментів. Адже рівень фінансової грамотності українців є одним із найнижчих в Європі.

«В нашій країні обмежена кількість українців має змогу заощаджувати і дуже прикро, коли вони втрачають свої кошти через брак знань. Сподіваюсь, слухачі курсу не лише отримають необхідні знання з інвестицій, але й розвинуть критичне мислення щодо того як обрати фінансового посередника і як оцінювати ризики в процесі інвестування», – зазначив голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв. 

 

Найкориснішим цей курс буде для:

  • студентів, які бажають отримати більш комплексне розуміння того, як працюють ринки капіталу;
  • тих, хто починає свою кар’єру і хоче розібратися у тонкощах інвестиційних інструментів;
  • нефінансистів, які займаються ІТ, HR, обліком або маркетингом і хочуть говорити однією мовою з фінансистами;
  • інвесторів-початківців.

«Знання, які отримують слухачі цього курсу, будуть корисні їм протягом усього життя. Ми розкажемо не тільки як примножувати заощадження, але й як обрати фінансового радника та не бути ошуканими. Прослухайте цей курс, і, можливо, ви навіть зможете вберегти своїх рідних та друзів від фінансових помилок», – говорить Юлія Вітка, заступниця керівника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

 

Більше подробиць про структуру й особливості проєкту «Основи фінансів та інвестицій» можна дізнатись за посиланням, реєстрацію на курс вже відкрито.

 

Контакти прес-служби НКЦПФР:

(044) 254 23 77

press@nssmc.gov.ua

nssmc.ukraine@gmail.com

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами