Сайт працює в режимі дослідної експлуатації
Linkedin
Youtube
Документи
ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ
Заповніть обов'язкові поля
Невірний формат пошти
Заповніть зворотню адресу
Повідомлення відправлене
Заявник*
Вид звернення*
Адреса*
ПІБ контактної особи*
Наступний крок
Зв'язатися
з нами
Title Сторинка документу

Про внесення зміни до пункту 7 Порядку реєстрації випуску акцій акціонерних товариств, що створюються у процесі приватизації та корпоратизації

Загальна інформація про документ

Тип документа:
Проект рішення НКЦПФР
Тема документу:
Корпоративне управління
Дата публікації:
15.09.2017

Змiст документу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

 РІШЕННЯ

___.___.2017 м. Київ № _____

Про внесення зміни до пункту 7 Порядку реєстрації випуску акцій акціонерних товариств, що створюються у процесі приватизації та корпоратизації

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні»

 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Підпункт 7.5 пункту 7 Порядку реєстрації випуску акцій акціонерних товариств, що створюються у процесі приватизації та корпоратизації, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 лютого 2013 року № 248, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2013 року за № 461/22993 (зі змінами), викласти у такій редакції:

«7.5. Баланс товариства, складений на дату державної реєстрації товариства, та висновок аудитора (аудиторської фірми) щодо формування статутного капіталу товариства станом на дату державної реєстрації товариства або

баланс товариства за перший звітний період та аудиторський висновок (звіт незалежного аудитора)/висновок (звіт) щодо огляду проміжної фінансової звітності за відповідний період, що містить висновки, яких дійшов аудитор, щодо відповідності розміру статутного капіталу установчим документам, формування та сплати статутного капіталу із зазначенням переліку внесків, унесених в оплату статутного капіталу (акцій попереднього випуску), реквізитів платіжних документів (у разі оплати грошовими коштами) або актів приймання-передавання (при оплаті не грошовими коштами).».

 

  1. Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

  1. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

  1. Департаменту інформаційних технологій забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

 

  1. Управлінню міжнародної співпраці та комунікацій забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Панченка.

Голова Комісії                                                      Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії

від ___._______2017 року № ___

Пов'язані документи

Аналіз регуляторного впливу:
https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2017/10/11.09.2017-_-АРВ.doc
Повідомлення про оприлюднення:
https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2017/10/11.09.2017-_-Повідомлення-про-оприлюднення.doc
КОНТАКТИ
+38 (044) 254 24 30 (ПРИЙМАЛЬНЯ)
+38 (044) 254 23 77 (ПРЕС-СЛУЖБА)
+38 (044) 254 23 31, +38 (044) 280 40 95 (ВІДДІЛ ДОКУМЕНТООБІГУ)
ВУЛ. МОСКОВСЬКА 8, К.30, М. КИЇВ, 01010
АКТУАЛЬНО

Актуально

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку