Сайт працює в режимі дослідної експлуатації
Linkedin
Youtube
Документи
ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ
Заповніть обов'язкові поля
Невірний формат пошти
Заповніть зворотню адресу
Повідомлення відправлене
Заявник*
Вид звернення*
Адреса*
ПІБ контактної особи*
Наступний крок
Зв'язатися
з нами
Title Сторинка документу

Про затвердження порядку зміни виду інституту спільного інвестування

Загальна інформація про документ

Тип документа:
Проект рішення НКЦПФР
Тема документу:
Діяльність із спільного інвестування
Дата публікації:
05.02.2018
Дата початку обговорення:
05.02.2018
Дата кінця обговорення:
16.02.2018

Змiст документу

 

Проект рішення НКЦПФР

Про затвердження порядку зміни виду інституту спільного інвестування

Відповідно до пункту 30 частини другої статті 7 та пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок», Закону України «Про інститути спільного інвестування», та пункту 12 розділу IІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 16 листопада 2017 року № 2210 – VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів»

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити такий порядок зміни виду інституту спільного інвестування:

1) прийняття рішення про зміну виду інституту спільного інвестування.

Зміна виду інституту спільного інвестування на спеціалізований може здійснюватись виключно щодо інститутів спільного інвестування диверсифікованого виду.

Зміна типу інституту спільного інвестування забороняється.

Зміна виду інституту спільного інвестування може здійснюватись виключно щодо інститутів спільного інвестування, яким було зареєстровано регламент інституту спільного інвестування, та якщо інформація про такий інститут спільного інвестування внесена до Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування.

Рішення про зміну виду пайового фонду приймається уповноваженим органом компанії з управління активами, що здійснює управління його активами.

Рішення про зміну виду корпоративного фонду приймається загальними зборами учасників/одноосібним учасником такого інституту спільного інвестування.

Рішення про зміну виду інституту спільного інвестування оформлюється протоколом уповноваженого органу/рішенням (наказом тощо) одноосібного учасника такого інституту спільного інвестування, що прийняв таке рішення відповідно до вимог законодавства України;

2) затвердження змін до проспекту емісії цінних паперів, регламенту інституту спільного інвестування.

Затвердження змін до проспекту емісії цінних паперів, регламенту інституту спільного інвестування, пов’язаних із зміною виду інституту спільного інвестування, для корпоративного фонду здійснюється наглядовою радою/одноосібним учасником такого фонду, для пайового фонду – уповноваженим органом компанії з управління активами, яка здійснює управління активами такого пайового фонду;

3) подання до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – Комісія) документів для реєстрації змін до регламенту, проспекту емісії цінних паперів інституту спільного інвестування, пов’язаних із зміною виду інституту спільного інвестування.

Документи для реєстрації змін до регламенту, проспекту емісії цінних паперів інституту спільного інвестування, пов’язані із зміною виду такого корпоративного або пайового фонду, подаються до Комісії в порядку та строки, визначені нормативно-правовими актами Комісії, які визначають порядок реєстрації змін до проспекту емісії цінних паперів та регламенту інститутів спільного інвестування.

Подання до Комісії документів для реєстрації зміни виду інституту спільного інвестування здійснюється не пізніше як за 30 робочих днів до         31 грудня 2018 року;

4) реєстрація змін до проспекту емісії цінних паперів, регламенту інституту спільного інвестування, пов’язаних із зміною виду такого інституту спільного інвестування з диверсифікованого на спеціалізований, здійснюється за рішенням Комісії.

 

  1. Компанія з управління активами зобов’язана привести склад та структуру активів інституту спільного інвестування у відповідність до законодавства України протягом 6 місяців з дати реєстрації змін до проспекту емісії цінних паперів, регламенту інституту спільного інвестування, пов’язаних із зміною виду такого інституту спільного інвестування з диверсифікованого на спеціалізований.

 

  1. Департаменту методології регулювання професійних учасників ринку цінних паперів (І. Курочкіна) забезпечити:

подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

 

  1. Управлінню міжнародної співпраці та комунікацій (О. Юшкевич) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

 

  1. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Панченка.

 

Голова Комісії                                                                    Т. Хромаєв

Пов'язані документи

Аналіз регуляторного впливу:
https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2018/03/АРВ-зм_на-виду-_С_-ЗУ-2210-210318.doc
Повідомлення про оприлюднення:
https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2018/02/Повід-зміна-виду-ІСІ-сайт.doc
КОНТАКТИ
+38 (044) 254 24 30 (ПРИЙМАЛЬНЯ)
+38 (044) 254 23 77 (ПРЕС-СЛУЖБА)
+38 (044) 254 23 31, +38 (044) 280 40 95 (УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУ)
+38 (044) 280 85 95 (ЄДИНЕ ВІКНО)
ВУЛ. МОСКОВСЬКА 8, К.30, М. КИЇВ, 01010
АКТУАЛЬНО

Актуально

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку