- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

14.12.2022

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) рухається у напрямку імплементації міжнародних норм щодо впровадження найбільш ефективних фінансових інструментів та механізмів, які здатні забезпечити залучення іноземних інвестицій в Україну для відновлення економіки.

Тож нещодавно за участі НКЦПФР відбулася вебінар-презентація проекту Концепції щодо запровадження законодавчої бази щодо облігацій з покриттям та сек’юритизації в Україні. Під час заходу учасники детально ознайомились з підготовленою концепцією, розглянули питання сек’юритизації аграрних розписок, почули думки міжнародних фахівців тощо.

«Сек’юритизація – це механізм, який полягає у розміщенні цінних паперів різних класів, виплати за якими забезпечуються майбутніми надходженнями, що генеруються виділеним пулом активів. Найбільш перспективними є цінні папери з пулом іпотечних кредитів у якості референсного. У поєднанні із державною програмою доступного кредитування для українців за участю ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія» сек’юритизація здатна забезпечити пожвавлення ринку нерухомості, що може стати одним з головних драйверів відновлення вітчизняної економіки», — зазначає Голова НКЦПФР Руслан Магомедов.

Представлена Концепція підготовлена юридичною фірмою «Саєнко Харенко» та Richard Kemmish Consulting Limited у рамках проєкту, здійснюваного ЄБРР та фінансованого Спеціальним фондом акціонерів, яким управляє ЄБРР.

 

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами