Сайт працює в режимі дослідної експлуатації

Державні закупівлі

ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ
Заповніть обов'язкові поля
Невірний формат пошти
Заповніть зворотню адресу
Повідомлення відправлене
Заявник*
Вид звернення*
Адреса*
ПІБ контактної особи*
Наступний крок
Зв'язатися
з нами

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку згідно з Законом України “Про публічні закупівлі” здійснюює закупівлі товарів та послуг за принципами добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритісті та прозорісті на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням.

Річний план закупівель НКЦПФР затверджується рішенням тендерного комітету Комісії. Оприлюднення детальної інформації про закупівлі Комісії здійснюється на веб-порталі prozorro.gov.ua.

Список названий документов
Документи до теми
Річний план закупівель 2016

Згідно із законом “Про публічні закупівлі” за організацію та проведення процедур закупівлі органами державної влади відповідають уповноважені особи тендерного комітету, які є посадовими особами цього відомства.

Голова тендерного комітету НКЦПФР – керівник апарату Комісії Сахнацька Оксана Андріївна.

тел.: (044) 254-56-24, oksana.sakhnatska@nssmc.gov.ua

Секретар тендерного комітету НКЦПФР – головний спеціаліст відділу господарського забезпечення департаменту фінансового та господарського забезпечення Комісії Попович В’ячеслав Віталійович.

тел.: (044) 254 24 77, viacheslav.popovych@nssmc.gov.ua