- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

22.09.2021

Голова НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку) Руслан Магомедов взяв участь у круглому столі на тему: «Пенсійна реформа в Україні: бути чи не бути», який відбувся 22 вересня 2021 року.

Пан Магомедов наголосив: «На другому рівні ми бачимо проблеми з фінансовими інструментами, де будуть розміщуватись кошти пенсійної системи. Наприклад, сьогодні в Україні вже давно працює третій рівень пенсійного забезпечення. На жаль, ми бачимо, що приблизно 70% коштів фонди вкладають в ОВДП. З одного боку дуже добре, адже це надає ресурс для економіки країни, а з іншого — унеможливлює варіативність цих вкладів. Комісія працює над умовами для створення фінансових інструментів. І тоді вітчизняні інвестори зможуть отримати якісні механізми вкладення коштів».

Також учасники заходу надали відповіді на такі питання: яку саме пенсійну систему пропонує керівництво країни? Її переваги та недоліки, що заважає провести повноцінну пенсійну реформу в Україні? яку пенсію отримають сьогоднішні 40-річні? яку пенсійну систему підтримує суспільство? яку роз’яснювальну роботу треба вести, аби мати підтримку українців під час реформування пенсійної системи?

Відповідаючи на питання модератора заходу Голова Комісії, зауважив: «Чому сьогодні наші громадяни ухиляються від сплати ЄСВ? Бо вони не пов’язують цей внесок зі своїми статками в майбутньому. Наше завдання на другому рівні пенсійного забезпечення показати українцям цифри, які вони накопичили за певний період сплати таких внесків. Тоді кожен зможе зрозуміти та побачити результат від сплати ЄСВ. Бо ж сьогодні більшість вважають ці трати недоречними і будь-яким шляхом намагаються їх уникнути».

Спікерами на заході були: Сергій Марченко, міністр фінансів України, Марина Лазебна, міністр соціальної політики України, Віталій Ломакович, радник міністра фінансів та засновник GROWFORD Institute.

Організатори круглого столу – Growford Institute та Інститут Горшеніна за підтримки Інтернет-порталу LB.ua.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами