Сайт працює в режимі дослідної експлуатації
Linkedin
Youtube
Документи
ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ
Заповніть обов'язкові поля
Невірний формат пошти
Заповніть зворотню адресу
Повідомлення відправлене
Заявник*
Вид звернення*
Адреса*
ПІБ контактної особи*
Наступний крок
Зв'язатися
з нами

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку співпрацює з особами, які добровільно повідомляють про можливі факти корупційних, або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції перебувають під захистом держави. Тож, якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти.

Повідомлення може бути надано:

Письмово: надіслати на електронну пошту:  personnel@nssmc.gov.ua. або залишити повідомлення  в  «Скриньці довіри», яка розміщена в приміщенні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку або

За телефоном: зателефонувавши на «гарячу лінію «Запобігання проявам корупції»,  яка працює

з 9-ї год. до 18 год. з понеділка по четвер (обідня перерва з 13-ї год. до 13 год. 45 хв.);

з 9-ї год. до 16 год. 45 хв. в п’ятницю (обідня перерва з 13-ї год. до 13 год. 45 хв.).

(крім вихідних та святкових днів) за телефоном: 254-24-33.

Відповідальна особа  за роботу щодо прийняття, обліку і опрацювання повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» Магдик Ганна Вікторівна.

Звертаємо увагу, що згідно зі статтею 53 Закону України «Про запобігання корупції» розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

Нагадуємо, що повідомлення особою завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Відповідальність за координацію роботи з питань запобігання та виявлення корупції наказом Голови Комісії від 26.03.2012р. № 250 покладено на Сахнацьку О.А., Керівника апарату.

Уповноваженим підрозділом з питань запобігання та виявлення корупції визначено департамент роботи з персоналом та запобігання корупції, керівник – Тимощук Ю.В.

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ
Список названий документов
ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ
Надіслати
КОНТАКТИ
+38 (044) 254 24 30 (ПРИЙМАЛЬНЯ)
+38 (044) 254 23 77 (ПРЕС-СЛУЖБА)
+38 (044) 254 23 31, +38 (044) 280 40 95 (УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУ)
+38 (044) 280 85 95 (ЄДИНЕ ВІКНО)
ВУЛ. МОСКОВСЬКА 8, К.30, М. КИЇВ, 01010
АКТУАЛЬНО

Актуально

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку