is your investment to the Victory and future of Ukraine

Рішення про затвердження Порядку організації проведення аукціонів у провадженні у справах про банкрутство та вимог до їх організаторів стосовно майна державних підприємств та підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує п’ятдесят відсотків, управління якими здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

General Document Information

№:
2074
Approval Date:
01.10.2013
Topic:
Корпоративне управління
Category:
Рішення
Status:
Чинний
Publisher:
НКЦПФР
Recent changes:
12.11.2013
Date of entry into force:
12.11.2013
Sessions:
01.10.2013
Minutes number:
1797/24329
Registration date:
22.10.2013

document contents

Рішення про затвердження Порядку організації проведення аукціонів у провадженні у справах про банкрутство та вимог до їх організаторів стосовно майна державних підприємств та підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує п’ятдесят відсотків, управління якими здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Відповідно частини третьої статті 49 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», з метою встановлення порядку організації проведення аукціонів у провадженні у справах про банкрутство та вимог до їх організаторів стосовно майна державних підприємств та підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує п’ятдесят відсотків, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок організації проведення аукціонів у провадженні у справах про банкрутство та вимог до їх організаторів стосовно майна державних підприємств та підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує п’ятдесят відсотків, управління якими здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, що додається.

2. Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів (А. Папаіка) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (А. Заїка) забезпечити:

оприлюдення цього рішення на офіційному сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;

опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку А. Амеліна.

Голова Комісії

Д. Тевелєв

Протокол засідання Комісії
від 01.10. 2013 № 51

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами