Про затвердження порядку контролю за діяльністю на фондовому ринку

Загальна інформація про документ

Тип документа:
Проект рішення НКЦПФР
Тема:
Контрольно-правова діяльність
Дата публікації:
28.12.2017

Змiст документу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ

ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Р І Ш Е Н Н Я

___.____.2018                          м. Київ                                           №____

Про затвердження порядку контролю за діяльністю на фондовому ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуВідповідно до пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», з метою реалізації форм, завдань та повноважень визначених статтями 3, 7-9 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні»,

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити Порядок контролю за діяльністю на фондовому ринку, що додається.

 

  1. Визнати таким, що втратило чинність рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 12.02.2013 року №161 «Про затвердження Порядку проведення перевірок дотримання вимог законодавства про цінні папери щодо професійної діяльності на фондовому ринку та діяльності саморегулівних організацій професійних учасників фондового ринку» зареєстроване в Міністерстві юстиції України від 06.03.2013 року за №377/22909 та рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 04.09.2012 року №1178 «Про затвердження порядку проведення перевірок діяльності емітентів цінних паперів» зареєстроване в Міністерстві юстиції України від 24.09.2012 року за №1643/21955 (із змінами).

 

  1. Департаменту контрольно-правової роботи (О. Мисюра) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

  1. Управлінню міжнародної співпраці та комунікацій (О. Юшкевич) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

 

  1. Департаменту контрольно-правової роботи (О. Мисюра) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

 

  1. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку І. Назарчука.

 

Голова Комісії                                                                   Т. Хромаєв

Прокол засідання Комісії

від ________ 2018 № ___

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами