24.06.2022

Документ підготовлений SBFN (Sustainable Banking and Finance Network – Мережа сталої банківської та фінансової діяльності). Він включає дані, надані НКЦПФР, та містить оцінку діяльності регулятора в розвитку напрямку сталого фінансування в країні.

У Звіті сказано, що у 2021 році, завдяки ухваленню низки політик і рекомендацій, Україна створила систему / концепцію сталого фінансування. НКЦПФР опублікувала Рекомендації щодо реалізації або фінансування проєктів екологічного спрямування шляхом емісії зелених облігацій та затвердила Додаток з питань корпоративного управління і сталого розвитку (ESG) до Кодексу корпоративного управління.

Ознайомитися зі Звітом можна за посиланням.

Довідка

SBFN (https://www.sbfnetwork.org/) – це добровільне об’єднання регуляторів фінансового сектору і банківських асоціацій із країн, що розвиваються. Метою діяльності є поліпшення екологічного, соціального та корпоративного управління в банківській сфері та розвитку фінансового ринку.

НКЦПФР офіційно приєдналась до SBFN у 2020 році. Співпраця з SBFN є одним з напрямків роботи регулятора, який відбувається в рамках роботи регулятора з IFC (International Finance Corporation – Міжнародна фінансова корпорація).

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами