- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

20.09.2023

Сьогодні, 20 вересня 2023 року, відбувалась зустріч Руслана Магомедова, Голови НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку), та керівництва регулятора з бізнес-спільнотою, які є учасниками EBA (Європейської Бізнес Асоціації).

Під час зустрічі Комісія та бізнес обговорили:
– реформу регулятора після прийняття профільного закону про Комісію;
– стратегічне бачення НКЦПФР щодо розвитку ринків капіталу в Україні;
– проєкти щодо наповнення ліквідністю ринків капіталу: довгострокові гроші, фінансові інструменти, побудова нової інфраструктури;
– актуальні питання та пропозиції від учасників асоціації.

Руслан Магомедов зазначив: «Для нас дуже важливо мати конструктивний діалог з представниками бізнесу та рухатись з ними в одному напрямку. Адже саме бізнес формує запит для розвитку ринку, а ми, як регулятор, допомагаємо реалізувати всі потреби. Це про нові фінансові інструменти такі як: інвестиційні рахунки, сек’юритизацію, аграрні розписки, деривативні контракти тощо. Спільними зусиллями ми можемо побудувати сучасну бізнес-модель інфраструктури, яка стане фундаментом нового ринку».

Також Голова Комісія подякував учасникам EBA за продуктивну зустріч та закликав бізнес-спільноту долучатись до всіх проєктів регулятора.

Довідково:

EBA (Європейська Бізнес Асоціація) об’єднує професіоналів з різних сфер та індустрій. Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. Вважається найбільш впливовим та найчисельнішим об’єднанням бізнесу в Україні, яке спільними зусиллями бере участь у вирішенні важливих для інвестиційного клімату України питань та економіки в цілому.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами