25.11.2021

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на черговому засіданні зареєструвала випуски облігацій серій N та О Київської міської ради на суму 800 млн грн.

Облігації Київради будуть розміщені на фондовій біржі «ПФТС» з 06 грудня по 08 грудня 2021 року. В кожній серії по 40 тис. шт. облігацій загальною номінальною вартістю 10 тис. грн. Відповідно, кожна серія зареєстрована на 400 млн грн.

Погашення облігацій серії N здійснюватиметься з 01 вересня по 03 вересня 2025 року, а серії О – з 31 серпня по 02 вересня 2026 року.

«Муніципальні облігації – це дієвий фінансовий інструмент, який допомагає містам в реалізації багатьох проєктів, в першу чергу, інфраструктурних. Ми раді, що сьогодні великі міста в Україні користуються цією можливістю і чекаємо на реєстрацію всіх інших, хто готовий до цього процесу і прагне розвитку своїх територій», – зауважив Максим Лібанов, Член НКЦПФР.

Від розміщення облігацій у 2021 році, за повідомленням емітента, Київрада планує залучити кошти для фінансування видатків, спрямованих на створення чи оновлення стратегічних об’єктів довготривалого користування.

Нагадаємо, що на початку листопада цього року Комісія зареєструвала випуск облігацій Київської міської ради серії М на 300 млн грн. Загальна сума запланованих запозичень через емісії облігацій внутрішніх місцевих становить 1,1 млрд грн.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами