- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

20.07.2023

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) провела чергове засідання Консультаційної ради з питань регулювання віртуальних активів та підбила підсумки публічних обговорень проєкту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо врегулювання обороту віртуальних активів в Україні».

Керівництво Комісії, експертна група та партнери з Ernst&Young за підтримки Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору» провели предметну дискусію щодо фахових зауважень до законопроєкту, який передбачає імплементацію регламенту ЄС щодо ринків криптоактивів МіСА. Всього до НКЦПФР надійшло близько 200 коментарів, частину з яких враховано. Також було обговорено дорожню карту подальшого впровадження проєкту ЗУ про віртуальні активи.

«Ми завершили важливий етап у роботі над законопроєктом по запуску ринку віртуальних активів в Україні – зібрали фахову експертизу, почули всі зацікавлені сторони цього процесу та пропрацювали великий масив ключових питань», – наголосив Юрій Бойко, Член НКЦПФР.

Зі свого боку Максим Лібанов, Член НКЦПФР, зазначив: «Незабаром опрацьований фінальний текст буде направлено на погодження до профільних органів. Ми сподіваємось на оперативний фідбек від колег задля швидкої подачі проєкту закону народним депутатам в профільний комітет».

Нагадаємо, що структура законопроєкту складається з таких основних пластів:
– зміни до Податкового кодексу України,
– нову редакція Закону України «Про віртуальні активи»,
– зміни до інших законодавчих актів.

Дякуємо експертам ринку, стейкхолдерам державних органів та представникам депутатському корпусу за фахову експертизу та залученість до підготовки проєкту закону про віртуальні активи. Найближчим часом текст також буде оприлюднено для членів Консультаційної ради.

 

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами