- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

21.08.2023

Руслан Магомедов, Голова НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку) взяв участь у форумі UkrainianGasOpen 2023: «Видобуток. Транспортування. Зберігання. Продаж», присвячений ключовим аспектам видобутку та продажу газу в Україні під час повномасштабної війни.

Організатори заходу – EnergyClub та Асоціація «Газові трейдери України».

Під час виступу на панельній дискусії Голова Комісії обговорив з колегами здійснення біржових операцій з торгівлі газом через «стакан заявок», а також перспективи появи похідних фінансових інструментів на ринку газу України.

Пан Магомедов зазначив: «Важливим питанням для товарного ринку є створення центрального контрагента, якому будуть довіряти усі учасники ринку. А найпростішим кроком для цього є створення такого контрагента найбільш активними учасниками торгів на біржі. Потужний центральний контрагент – це надійність виконання угод на організованому товарному ринку, анонімність заявок та можливість запуску нових похідних фінансових інструментів».

В цілому під час заходу учасники поспілкувались про цілі, поставлені президентом України щодо збільшення видобутку природного газу та створення умов для забезпечення енергетичної незалежності; розвиток українського газового ринку в умовах війни; глобальні тренди у розвитку газового сектору в Європі та досвід біржової торгівлі в Україні.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами