- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

15.05.2024

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) внесла зміни до рішень №1103 та №1104 від 20 червня 2013 року, які набули чинності 10 травня 2024 року.

Зміни розроблено у зв’язку з прийняттям Закону України «Про адміністративну процедуру», з метою удосконалення та приведення у відповідність до вимог законодавства.

Комісія звертає увагу учасників ринку, що з моменту набрання чинності відповідних змін, заяви та документи, подання яких передбачено Положенням НКЦПФР про порядок реєстрації проспекту емісії та випуску інвестиційних сертифікатів пайового інвестиційного фонду та Положенням про порядок реєстрації проспекту емісії та випуску акцій корпоративного інвестиційного фонду, здійснюється виключно в електронній формі з урахуванням вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг офіційним каналом зв’язку.

Також змінено перелік та зміст документів, що подаються до НКЦПФР, відповідно до вимог цих Положень.

З метою впорядкування процесів реєстрації інститутів спільного інвестування, очікуємо найближчим часом набрання чинності змін до Рішення НКЦПФР №1047 від 18 червня 2013 року.

Зі змінами до зазначених Положень можна ознайомитися за посиланнями:

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами