- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

02.06.2021

В рамках систематичного моніторингу сумнівних фінансових проєктів («скам-проєкти»*) НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) отримала звернення від правоохоронних органів та юридичних осіб щодо діяльності ряду сумнівних інвестиційних компаній.

З метою захисту прав інвесторів та проведення роз’яснювальної роботи щодо захисту прав споживачів фінансових послуг, на офіційному вебсайті Комісії оновлено список сумнівних інвестиційних проєктів та додано такі проєкти:

Дані проєкти нібито працюють на ринку Форекс, або з іншими фінансовими активами. Деякі  вводять в оману громадян під виглядом співпраці з міжнародними фінансовими інвестиційними компаніями, або діють по вже знайомому українцям механізму – надання надвеликого відсотку кешбеку за виданими подарункових сертифікатів.

Перелік проєктів наведено на офіційному вебсайті Комісії в розділі «Захист прав інвесторів» за посиланням. Наразі загальна кількість становить 64 проєкти.

Вкотре закликаємо громадян бути обачними та ретельно оцінювати ризики перед тим, як інвестувати свої кошти! 

Будь-яку інформацію щодо шахрайських дій на фінансовому ринку просимо повідомляти до Комісії або на еmail: md@nsssmc.gov.ua.  

 

* До скам-проєктів Комісія відносить інвестиції в квазі ринок Форекс та проєкти, які пропонують послуги з інвестування, але мають на меті лише незаконне заволодіння коштами інвесторів.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами