- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

22.05.2024

До НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку) надійшов пакет документів від ПАТ «РІВНЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ КЛУБ «ВЕРЕС» для реєстрації випуску акцій, однак регулятор виявив порушення законодавства.

Рішення про емісію акцій шляхом додаткової емісії акцій існуючої номінальної вартості, в які будуть переведені грошові зобов’язання товариства, затверджене керуючим санацією ПАТ. Передбачено збільшення розміру статутного капіталу товариства на 81 770 100 грн, шляхом розміщення 817 701 простих іменних акцій, номінальною вартістю 100 грн.

Розміщення мало відбутись серед кредиторів товариства (які є учасниками розміщення акцій), включених до 4-ої черги задоволення вимог кредиторів у відповідності до Плану санації у справі про банкрутство ПАТ.

Детально розглянувши пакет документів, Комісією прийнята постанова щодо відмови в реєстрації випуску акцій НК «ВЕРЕС». Оскільки договори, укладені з особами, що є учасниками розміщення, внаслідок яких виникли грошові зобов’язання у ПАТ, не були погоджені відповідним органом товариства у порядку встановленому Законом України «Про акціонерні товариства».

Зазначимо, що відповідно до вимог статті 108 Закону України «Про акціонерні товариства» значний правочин, правочин, щодо якого є заінтересованість, вчинений з порушенням порядку прийняття рішення про його вчинення, створює, змінює, припиняє цивільні права та обов’язки акціонерного товариства, лише у разі подальшого схвалення правочину товариством у порядку, встановленому для прийняття рішення про його вчинення.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами