- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

29.11.2022

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) звертає увагу, що в перехідних положеннях Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» є обов’язкова норма щодо створення товариствами наглядової ради з 01.01.2023. Це має стати частиною структури корпоративного управління.

Також з 01.01.2023 можуть формуватися Ради директорів по новому закону про акціонерні товариства.

В рішенні Комісії від 30.12.2021 №1291, яким затверджений стандарт №4 для професійних учасників, встановленні терміни подачі внутрішніх документів щодо корпоративного управління до регулятора. Так, своїм Рішенням від 01.06.2022 №558 Комісія переносить подання таких документів у термін протягом 90 днів після завершення війського стану.

Важливо, що відтермінування подачі документів ніяким чином не впливає на виконання норм чинного законодавства щодо створення такого органу, як наглядова рада в системі корпоративного управління професійних учасників.

Корпоративне управління відіграє важливу роль для стабільного та надійного функціонування будь-якої компанії. Тож його запровадження сприятиме зниженню ризиків та створенню належної системи внутрішнього контролю.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами