- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

20.07.2021

В рамках систематичного моніторингу сумнівних фінансових проєктів («скам-проєкти»*) та в ході співпраці з регуляторами фінансових ринків країн ЄС, НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) проаналізувала виявлені колегами списки потенційно фіктивних проєктів та виокремила ті, що з великою вірогідністю залучають кошти, зокрема, і від громадян України.

Робота в даному напрямку буде постійно продовжуватись, оскільки кожного дня з’являється багато нової інформації, що підлягає детальному аналізу. Також традиційно Комісією були отримані звернення від громадян з підтверджуючими документами щодо втрати ними значних коштів, інвестованих в сумнівні фінансові проєкти.

З метою захисту прав інвесторів та проведення роз’яснювальної роботи щодо захисту прав споживачів фінансових послуг на офіційному вебсайті Комісії оновлено список сумнівних інвестиційних проєктів та додано такі проєкти:

Перелік проєктів наведено на офіційному вебсайті Комісії в розділі «Захист прав інвесторів» за посиланням: https://www.nssmc.gov.ua/activity/insha-diialnist/zakhyst-investoriv/#tab-2

Вкотре закликаємо громадян бути обачними і ретельно оцінювати ризики перед тим, як інвестувати свої кошти! 

Будь-яку інформацію щодо потенційно фіктивних дій на фінансовому ринку просимо повідомляти до Комісії або на еmail: [email protected].  

*До скам-проєктів Комісія відносить інвестиції в квазі ринок Форекс та проєкти, які пропонують послуги з інвестування, але мають на меті лише незаконне заволодіння коштами інвесторів.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами