- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

13.09.2022

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) схвалила чергове рішення щодо розкриття регульованої інформації емітентами цінних паперів під час дії воєнного стану в України. Документ також визначає строки розкриття особливої інформації та прийнятий у зв’язку з набранням чинності новим законодавством.

На період війни регулятор звільнив емітентів від обов’язку розкривати регульовану інформацію відповідно до законодавства та нормативно-правових актів Комісії.

Після завершення воєнного стану емітенти повинні будуть подати регульовану інформацію в такі строки:

⁃ річна регулярна інформація за 2021 звітний рік – протягом 90 днів після завершення дії воєнного стану;
⁃ проміжна регулярна інформація за відповідний квартал 2022 року – разом з річною регулярною інформацією за 2021 рік.

Строки розкриття особливою інформації уточнюються через набрання чинності Законом, який визначає умови діяльності фінансового сектору у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні, а саме:

⁃ особлива інформація про факти, що виникли протягом дії воєнного стану до набрання чинності Закону, розкривається протягом 60 календарних днів з дня набрання ним чинності;
⁃ особлива інформація про факти, що виникли після набрання чинності Закону до набрання чинності рішення Комісії №1159, розкривається протягом 60 календарних днів з дня набрання чинності Закону;
⁃ особлива інформація про факти, що виникли після набрання чинності рішення Комісії №1159, розкривається в строки, формі та порядку відповідно до вимог рішення №2826.
 
Рішення Комісії №1159 набирає чинності з дня його опублікування на офіційному вебсайті Комісії.

Водночас НКЦПФР визнала своє попереднє рішення №161 від 13.03.2022 щодо розкриття інформації таким, що втратило чинність.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами