08.10.2021

Руслан Магомедов, Голова НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку), взяв участь у заході з нагоди звершення Проєкту «Трансформація фінансового сектору в Україні» (FST).

Комісія протягом п’яти років була одним із бенефіціарів/реципієнтів Проєкту FST. За підтримки Проєкту та його міжнародного фахового досвіду, Комісія отримала експертні технічні консультації щодо нормативно-правових актів, які стосуються розкриття інформації, нагляду як за ринками капіталу, так і за товарним біржовим ринком тощо. Також в рамках роботи Проєкту було надана допомога у розробці нормативної бази, спрямованої на імплементацію Закону України №738-ІХ.

У межах партнерства Комісія отримала допомогу у реалізації спліта, зокрема, експертизу у перебиранні на себе нових функцій регулювання недержавних пенсійних фондів. Окрім цього, Проєкт допоміг придбавати інформаційні системи та обладнання для НКЦПФР, базуючись на оцінці потреб та у співпраці з іншими донорами.

Це не весь перелік, адже співпраця з Проєктом була тісною та плідною багато років. Разом з міжнародними партнерами було проведено велику кількість інформаційно-роз’яснювальної роботи з громадськістю та учасниками ринку, зокрема, семінари, круглі столи та публічні заходи.

«Ми отримали від колег з FST фахову експертизу у багатьох напрямках роботи регулятора, які лягли в основу наших здобутків. Комісія вдячна команді Проєкту за підтримку, розуміння та готовність реалізації її ініціатив задля розбудову ринків капіталу. Ми мали потужного міжнародного партнера і дякуємо за його ефективну роботу в Україні», – наголосив Руслан Магомедов.

Довідкова інформація

Проєкт USAID «Трансформація фінансового сектору» підтримує реформування фінансового сектору в Україні та надає технічну допомогу за такими напрямами: споживче кредитування; реформування законодавчої та нормативної бази; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; а також сприяння залученню населення до фінансових ринків та захисту прав споживачів фінансових послуг.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами