- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

21.05.2021

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на засіданні, що відбулось 20 травня 2021 року, своїми рішеннями заборонила укладати нові пенсійні контракти з учасниками системи накопичувального пенсійного забезпечення:

– відкритому недержавному пенсійному фонду «НІКА»

– відкритому недержавному пенсійному фонду «ПЕНСІЙНА ОПІКА».

Рішення Комісією були прийняті з метою захисту майнових прав і законних інтересів учасників недержавного пенсійного забезпечення. Оскільки у діяльності фондів виявлені грубі порушення Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення».

Зокрема, порушення стосуються умов проведення заміни особи, яка провадить діяльність з управління активами пенсійних фондів.

«Вперше в історії регулятора прийняті рішення щодо заборони укладання пенсійних контрактів пенсійними фондами. Наші дії, перш за все, спрямовані на захист прав учасників цих фондів. Комісія підходить до цього питання комплексно, вже направлено запити на отримання інформації про правопорушення. Також регулятор вживає ряд інших заходів в межах норм чинного законодавства», – зауважив Член Комісії Юрій Бойко.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами