01.10.2020

Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) спільно з Державною податковою службою України та Головним слідчим управлінням Служби безпеки України було проведено ряд дій з метою запобігання порушенню прав інвесторів та зловживанню на ринках капіталу, в частині боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.

Заходи були проведені в рамках міжвідомчої робочої групи щодо запобігання зловживання на ринках капіталу та боротьби з відмиванням доходів, одержаним злочинним шляхом.

З урахування отриманої інформації від ДПС України Комісією було прийнято рішення щодо заборони торгівлі цінними паперами ЗНПВІФ «Портфельні інвестиції» та ЗНПВІФ «Новітні технології» ТОВ «КУА «Прудент». Загальний обсяг торгівлі зазначеними цінними паперами з початку 2020 року склав 2,8 млрд грн, учасниками таких операцій були десятки юридичних осіб.

НКЦПФР спільно з ДПС України здійснюють подальші дії щодо відпрацювання фінансових операцій та матеріалів на предмет фінансового моніторингу, контролю за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати податків, а також перевірки фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами