- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

11.06.2024

У НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку) з’явились нові повноваження, які дозволяють почати процес врегулювання ситуації з клієнтами ТОВ «Фрідом Фінанс Україна». Це стало можливим у зв’язку з прийняттям Верховною радою нового Закону України щодо регулювання та нагляду на ринках капіталу та організованих товарних ринках (№3585-ІХ).

Першим кроком НКЦПФР стало прийняття постанови про призначення за результатами конкурсного відбору тимчасового керівника виконавчого органу професійного учасника, яким став Олександр Бондарчук.

Ключовим завданням у цьому важливому процесі, яке ставить перед собою Комісія, є невідкладне вирішення питання з активами клієнтів компанії Фрідом Фінанс Україна, які, на жаль, залишаються заблокованими на рахунках вже досить довгий час. Всі дії та завдання будуть виконуватися виключно з урахуванням вимог санкційної політики держави.

За подальшими діями щодо вирішення питання клієнтів ТОВ «Фрідом Фінанс Україна» слідкуйте в новинах Комісії.

Нагадаємо, що у 2022 році РНБО наклало санкції на ТОВ «Фрідом Фінанс Україна», як на юридичну особу, що надає фінансові послуги. Таких прецедентів на фінансовому ринку в Україні ще не було. В результаті склалася ситуація, коли кошти та цінні папери клієнтів були заблоковані на рахунках української юридичної особи, а механізму їх повернення законодавством не передбачалось.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами