20.09.2021

Бібліотекою Конгресу США (Сполучених Штатів Америки) було обрано офіційний вебсайт НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку) для включення до історичної колекції інтернет-матеріалів, що стосуються вебархіву міністерств уряду Східної Європи.

На засіданні Комітету НКЦПФР з питань інформаційних технологій та інформаційної безпеки, що відбулося 09.09.2021 року, було підтримано пропозицію Бібліотеки Конгресу США. Комісією прийнято рішення про необхідність проведення організаційних та технічних заходів для забезпечення розміщення архівної версії офіційного вебсайту НКЦПФР в Бібліотеці.

До традиційних функцій Бібліотеки відноситься: збір, каталогізація, збереження та обслуговування матеріалів колекції, що мають історичне значення для сприяння розвитку освіти та науки, поширюються на цифрові матеріали, включаючи вебсайти.

Вебархіви бібліотеки Конгресу США важливі, оскільки вони вносять свій внесок у історію, фіксуючи інформацію, яка в іншому випадку може бути втрачена. Зі зростанням ролі Інтернету як впливового носія, записи історичних подій можна вважати неповними без матеріалів, які були «народженими цифровими» і ніколи не друкувалися на папері.

Незабаром користувачі глобальної мережі Інтернет зможуть ознайомитись з архівною версією офіційного вебсайту НКЦПФР на порталі Бібліотеки Конгресу США за посиланням: https://www.loc.gov 

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами