- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

18.12.2023

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) та БЕБ (Бюро економічної безпеки України) 15 грудня 2023 року підписали меморандум про взаємодію.

В цілому документ встановлює партнерські відносини, передбачає співробітництво для підвищення ефективності та результативності діяльності обох органів задля економічного розвитку України.

«Сьогодні фінансова система потребує консолідації зусиль органів державної влади по створенню умов для прозорої, надійної діяльності на ринках та належного захисту наших громадян від шахрайських дій. Ми раді партнерським стосункам із БЕБ, і впевнений в ефективних результат нашої співпраці вже найближчим часом» – зазначив Голова НКЦПФР Руслан Магомедов.

Зі свого боку в.о.Директора БЕБ Андрій Пащук наголосив, що така співпраця не лише підсилює аналітичну складову роботи Бюро, а й сприяє вдосконаленню чинного законодавства та запобіганню новим схемам економічних злочинів.

«Наразі головне завдання Бюро економічної безпеки це упередження бюджетних втрат та виявлення потенційних ризиків. Для ефективної роботи наших аналітиків ми маємо напрацювати ефективні механізми взаємодії з іншими державними органами, зокрема і в частині обміну інформацією. Лише у такий спосіб можливо оперативно відповідати на загрози економічній безпеці», – зазначив Андрій Пащук.

Комісія та БЕБ домовилися взаємодіяти в таких напрямках співпраці:

  • координація спільної діяльності щодо протидії махінаціям на фондовому ринку та іншим правопорушенням у сфері обігу цінних паперів;
  • надання, в межах компетенції, взаємної консультаційної допомоги щодо визначення нових нетипових тенденцій щодо операцій на фондовому ринку із затвердженням відповідних ризикових маркерів;
  • напрацювання нормативно-правових актів та законодавчих ініціатив, спрямованих на мінімізацію загроз та ризиків, зокрема у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, у сфері обігу цінних паперів.
Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами