- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

30.04.2024

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) та Федеральний орган фінансового нагляду Німеччини (BaFin) підписали Меморандум, який передбачає обмін інформацією та взаємну допомогу у проведенні розслідувань.

«Наші німецькі колеги продовжують підтримувати Україну у різних сферах. Сьогоднішній Меморандум черговий крок до розвитку для українського ринку капіталу та його регулятора, адже ми отримали сильного та професійного партнера. Впевнений в ефективних результатах нашої спільної роботи задля економічного майбутнього українського народу» – повідомив Голова Комісії Руслан Магомедов.

Партнери планують співпрацювати в таких напрямках:

  • вимоги до фінансової звітності,
  • альтернативні фонди,
  • недержавні пенсійні фонди,
  • запобігання шахрайству,
  • нагляд за віртуальними активами,
  • фінансування будівництва та інвестиційні фонди в будівельному секторі.

Довідкова інформація:

BaFin здійснює нагляд за банками, платіжними установами, страховими компаніями, пенсійними фондами, німецькими керуючими активами, німецькими фондами та іншими фінансовими установами. Діяльність BaFin щодо фінансової стійкості, наприклад, допомагає запобігти ризикам для активів, які доручені цим установам. Крім того, маркетинговий нагляд BaFin спрямований на забезпечення справедливих та прозорих умов на ринках та забезпечення колективного захисту споживачів. Ще одна частина повноважень BaFin полягає в запобіганні використанню фінансової системи для відмивання грошей чи фінансування тероризму. З 1 січня 2018 року BaFin також є Національним Органом Розподілу (NRA) Німеччини.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами