- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

18.11.2022

Сьогодні, 18 листопада 2022 року, НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) та Юридичний інститут КНЕУ (Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана) підписали меморандум про співробітництво.

Голова НКЦПФР Руслан Магомедов, під час підписання, зазначив: «Команда Комісії має амбітні проекти, які потребують молодих завзятих фахівців та свіжого погляду. Ми чекаємо на зацікавлених спеціалістів, яким не байдуже фінансове, правове майбутнє нашої країни та розвиток ринків капіталу. КНЕУ готує саме таких спеціалістів і я це знаю з власного досвіду, адже це моя альма-матер».

В цілому документ передбачає співпрацю та обмін інформацією, досвідом, здійснення наукової та практичної діяльності у сфері забезпечення верховенства права, захисту прав і свобод людини.

Комісія та КНЕУ домовились про підготовку та реалізацію спільних заходів, проектів і програм з метою здійснення професійної підготовки фахівців у галузі права та фондового ринку, проведення наукових досліджень, а також сприяння інтеграційних зав’язків між вітчизняними та зарубіжними партнерами.

 

 

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами