- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

01.02.2021

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) не зафіксувала жодних ознак законної діяльності щодо скликання та наміру проведення загальних зборів акціонерного товариства «Мотор Січ».

В рамках своїх повноважень Комісія провела відповідні заходи за адресою та часом, зазначених у повідомленні, щодо організації так званих загальних зборів компанії «Мотор Січ», але жодних дій, які б підтверджували наміру їх законного проведення, не виявила. За результатами чого складено відповідний протокол порушень.

Нагадаємо, що Комісія попередньо повідомляла, що дії певних акціонерів не можуть вважатися правомірними діями по скликанню та проведенню загальних зборів ПАТ «Мотор Січ», відповідно до норм Закону України «Про акціонерні товариства». А також такі дії порушують права інших акціонерів цього товариства.

Розпочато процес правозастосування проти учасників ринку.  У відношенні депозитарної установи ТОВ «ДРАГОН КАПІТАЛ» Комісією відкрито справу за порушення вимог «Положення про провадження депозитарної діяльності» (від 23.04.2013р. No735). Зокрема, в частині здійснення інформаційного та організаційного забезпечення проведення неправомірних загальних зборів ПАТ «МОТОР СІЧ». 

А також за порушення вимог статті 35 Закону України «Про акціонерні товариства» щодо порядку інформування акціонерів про проведення загальних зборів акціонерів  зазначеної компанії. 

Комісія і надалі забезпечуватиме відповідний нагляд за діями акціонерів та учасників ринків капіталу, співпрацюючи з правоохоронними органами. 

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами