- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

21.03.2024

В Україні успішно проведено перші збори акціонерів у електронному форматі через авторизовану Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) електронну систему. Повністю супроводжував цей процес Центральний депозитарій.

Збори були проведені 20 березня 2024 року однією з компаній групи МХП. Ці збори стали першими проведеними в історії України електронними зборами акціонерів.

«Важливо підкреслити значення цього нововведення для нашої компанії та всього бізнес-співтовариства. Електронні збори акціонерів відкривають нові горизонти для ефективного управління та забезпечують відкритість під час прийняття стратегічних рішень. Це ще один крок у нашому стрімкому розвитку, а також підтвердження зобов’язання до інноваційного підходу у корпоративному управлінні. Ми пишаємося тим, що можемо бути першими у впровадженні таких передових технологій, що сприяють ефективності та прозорості нашої діяльності», – зауважила Марта Подзізей, Керівник відділу корпоративного управління МХП.

Електронні збори відкривають нові перспективи для ефективного управління та забезпечують прозорість у процесі прийняття рішень. Це важливий крок у розвитку корпоративного управління та зміцненні довіри акціонерів.

«Тепер акціонери можуть брати активну участь у важливих рішеннях, користуючись передовими сучасними технологіями електронного голосування. Впровадження електронного голосування в Україні – це важливий, технологічний крок вперед та впевнений рух стандартів корпоративного управління як до європейських, так і до світових. Цей механізм проведення зборів зрозумілий іноземним інвесторам, що може зробити нашу економіку привабливішою для залучення коштів», – зазначив Руслан Магомедов, Голова НКЦПФР.

«Діяльність НДУ орієнтована на впровадження технологічних сервісів, а також на реалізацію міжнародних практик в Україні, – коментує Олексій Юдін, Голова Правління ПАТ «НДУ», – Маючи успішний досвід впровадження послуг таких як дистанційні збори та збори власників облігацій, ми сфокусувалися на створенні технологічної платформи для проведення електронних зборів. У результаті більш ніж річної роботи команди НДУ, було запроваджено нову систему Veleten, яка забезпечить практику електронного голосування в Україні і буде основою для інших послуг Центрального депозитарію.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами