05.10.2021

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) підготувала детальне роз’яснення стосовно підготовки звіту про огляд проміжної фінансової звітності товариствами, які є підприємствами, що становлять суспільний інтерес та є емітентами цінних паперів.

Зокрема, документ трактує норми статті 126 Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки».

У разі проведення перевірки проміжной фінансової звітності та підготовки звіту про огляд такої звітності для власного внутрішнього користування, зазначені емітенти можуть користуватись послугами будь-якого суб’єкта аудиторської діяльності.

Однак, важливо, що для розкриття проміжної фінансової звітності на ринках капіталу та організованих товарних ринках, у тому числі шляхом подання інформації до Комісії, емітенти мають обирати суб’єкта аудиторської діяльності, який повинен бути включений до розділу «Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес» Реєстру, який ведеться Аудиторською палатою України, у разі розкриття вказаного звіту відповідно до вимог статті 126 Закону.

Документ схвалено на засіданні НКЦПФР 05 жовтня 2021 року, детально ознайомитись з текстом можна за посиланням: https://www.nssmc.gov.ua/document/?id=12557369

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами