Про схвалення доопрацьованого проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про внесення змін до Положення про функціонування фондових бірж»

Загальна інформація про документ

№:
130
Дата затвердження:
05.03.2019
Тема:
Регуляторна діяльність
Категорія:
Рішення
Статус:
Прийнято
Видавець:
НКЦПФР
Дата засідання:
05.03.2019

Змiст документу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ

ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Р І Ш Е Н Н Я

05.03.2019                                             м. Київ                                        № ­­­ 130

 

Про схвалення доопрацьованого проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про внесення змін до Положення про функціонування фондових бірж»


Відповідно до абзацу другого статті 3, пунктів 1 та 5 частини першої, пунктів 1, 7 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», статей 23 та 25 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок», Закону України від 16 листопада 2017 року № 2210 – VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

В И Р І Ш И Л А:

  1. Схвалити доопрацьований проект рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про внесення змін до Положення про функціонування фондових бірж» (далі – проект рішення), що додається.
  2. Скасувати рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 18.12.2018 № 878 «Про схвалення доопрацьованого проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про внесення змін до Положення про функціонування фондових бірж».
  3. Департаменту методології регулювання професійних учасників ринку цінних паперів (Курочкіна І.) забезпечити:

оприлюднення проекту рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;

подання проекту рішення на погодження до Державної регуляторної служби України та Державної служби фінансового моніторингу України.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тарабакіна Д.

Голова Комісії                                                                 Т. Хромаєв

 

 

 

 

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами