Про затвердження Тимчасового порядку скликання та дистанційного проведення загальних зборів учасників товариств, які є емітентами цінних паперів

Загальна інформація про документ

№:
263
Дата затвердження:
21.05.2020
Тема:
Регуляторна діяльність
Категорія:
Рішення
Статус:
Прийнято
Видавець:
НКЦПФР

Змiст документу

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ

ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

 

РІШЕННЯ

 

21.05.2020

м. Київ

№ 263

 

Про затвердження Тимчасового порядку скликання та дистанційного проведення загальних зборів учасників товариств, які є емітентами цінних паперів

 

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», пунктів 51, 52 глави VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Тимчасовий порядок скликання та дистанційного проведення загальних зборів учасників товариств, які є емітентами цінних паперів, що додається.
  2. Управління методології корпоративного управління та корпоративних фінансів (Пересунько Д.) забезпечити оприлюднення Тимчасового порядку скликання та дистанційного проведення загальних зборів учасників товариств, які є емітентами цінних паперів, (далі – Тимчасовий порядок) на офіційному вебсайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
  3. Це рішення набирає чинності з дня його опублікування на офіційному вебсайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Лібанова М.

 

Голова Комісії                Тимур ХРОМАЄВ

 

Протокол засідання Комісії

від 21.05.2020 № 25

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами