17.01.2022

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) інформує, що емітенти цінних паперів, які здійснили публічну пропозицію та/або цінні папери яких допущені до торгів на ринках капіталу, мають опублікувати свої календарні плани до 31 січня 2022 року.

Акціонерні товариства мають можливість публікувати календарні плани на власному сайті та через Кабінет інформаційних послуг на порталі Smida.gov.ua.

«Ми впевнено рухаємось до мети зі створення ІТ-хабу на ринках капіталу, платформою для якого має стати АРІФРУ (Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України). Це ще один крок в цьому напрямку, де на базі агентства ми реалізуємо норми законодавства щодо розкриття інформації», – зазначив Юрій Бойко, Член НКЦПФР.

Комісія реалізувала таку можливість на виконання норм Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки». Так, законом передбачено необхідність розкриття календарного плану емітентів цінних паперів в базі даних особи, що провадить діяльність з оприлюднення регульованої інформації від імені учасників ринків капіталу та професійних учасників організованих товарних ринків.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами